Dodaj do ulubionych

Plastyka powłok brzusznych w Łodzi

24.06.14, 22:21
Witam szukam opinii o korekcji powłok brzusznych . Po ciążach pozostał niemiły prezent ...ćwiczenia ćwiczeniami, dieta dieta ale pozostała koszmarna obwisła skóra na brzuchu. U mnie w łodzi konsultowałam się w jednej z klinik Dermed u dr Doroty Żukowskiej. Wykonywał ktoś u niej zabieg? Macie jakieś porady? Warto?
Obserwuj wątek
    • agaw_a76 Re: Plastyka powłok brzusznych w Łodzi 29.06.14, 22:10
      Jeśli jest Pani zdecydowana zawsze warto. Ale trzeba być w stu procentach pewną. Znam klinike, sama wykonywałam u Pani Doroty Żukowskiej zabieg plastyki powłok brzusznych. Po operacji wiadomo boli, sporo czasu minęło nim doszłam do siebie ale dzis jak juz zagoił się brzuch i nie wisi mi jak wcześniej uważam że warto było.
    • mala-zja Re: Plastyka powłok brzusznych w Łodzi 26.07.14, 21:15
      Jeśli jest Pani zdecydowana to uważam że warto. Wykonywałam u dr żukowskiej taki zabieg i jestem zadowolona. Wiadomo poboli, w pierwszej chwili blizny były czerwone, bolało, miałam problemy z wyprostowaniem się ale to normalne po takiej operacji. No trzeba troszkę pocierpieć by być piękną. Po kilku mc juz mój brzuszek był piekny, koleżanki mi zazdroszczą że mama 3 dzieci tak wygląda:)
    • lodzianka09 Re: Plastyka powłok brzusznych w Łodzi 11.09.14, 10:37
      beatrycze430 napisała:

> Witam szukam opinii o korekcji powłok brzusznych . Po ciążach pozostał niemiły
      > prezent ...ćwiczenia ćwiczeniami, dieta dieta ale pozostała koszmarna obwisła s
      > kóra na brzuchu. U mnie w łodzi konsultowałam się w jednej z klinik Dermed u dr
      > Doroty Żukowskiej. Wykonywał ktoś u niej zabieg? Macie jakieś porady? Warto?

Warto!!!! Szczerze-fantastyczny efekt. Jestem p.Żukowskiej mocno wdzieczna, wiem że zrobiła tylko swoje ale mnie poprawiła zdecydowanie jakosć życia i patrzenia na swoje cialo.Jak Ci to przeszkadza, nie możesz na brzuch patrzec to zrób operacje jak najszybciej. A p.Żukowska- spoko babka
      • zapracowanaona Re: Plastyka powłok brzusznych w Łodzi 14.10.14, 22:16
        też jestem po plastyce brzucha i tez tak jak ty bałam się. Dr żukowska uspokoiła mnie na wizycie , wszystko wyjaśniła, opowiedziała jak będzie zabieg wyglądał. Fakt nie czarujmy się po zabiegu boli, ne wiem czy kazdy to tak przechodzi, czy to kwestia psychiki no mnie bolało kilka dni. ale efekt wynagradza wszystko. Warto zrobić to dla siebie by czuć się pięknie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka