Dodaj do ulubionych

Laser Fraxel RePair - pomysł na prezent?

21.06.16, 12:00
Zakładam, bo chciałabym się Was poradzić, co sądzicie o pomyśle sprezentowania mamie na 50 urodziny zabiegu laserem. Taki pomysł narodził się mnie i moim siostrom, już wstępnie rozmawiałyśmy, że złożymy się na zabieg. Stiwerdziłyśmy, że nie chcemy kupować kolejnego sprzętu AGD, a do SPA zabrał ją tata rok temu :) Obawiamy się jednak, jak potraktuje taką formę prezentu, nie chcemy, żeby poczuła się staro itp. Stąd moje pytanie- czy kiedyś sprezentowałyście jakiś zabieg mamie/ babci/ cioci? Jeśli tak- jak przyjęły taką formę prezentu? :) I jaki zabieg zafundowałyście- teraz jest ich tyle, że nie wiem, który będzie najlepszy :)
Obserwuj wątek
    • greczynka56 Re: Laser Fraxel RePair - pomysł na prezent? 22.06.16, 13:48
      Moim zdaniem bardzo fajny pomysł i totalnie nie rozumiem, jak możnaby było się o to obrazić ;) Dla mnie to oznaka tego, że dbacie o mamę i chcecie, żeby się dobrze czuła :) A jeśli nie wiecie, jaki zabieg jej kupić to może jakiś voucher? Moja szefowa kiedyś była w jednej z warszawskich klinik, chyba u Krajewskiego, nie wiem czy nawet nie na tym właśnie laserze (mogę dopytać jak chcesz) i była zadowolona :) Zadzwońcie tam i może umówicie mamę na wizytę i powiecie jej, że koszty zabiegu wy pokryjecie ;)
    • wellness11 Re: Laser Fraxel RePair - pomysł na prezent? 23.09.16, 09:01
      Świetny pomysł. Ja też nie uważam żeby to było obraźliwe a wręcz przeciwnie. Chyba bardziej obraźliwy jest odkurzacz :) Mojej siostry teściowa dostała w tamtym roku podobny prezent i była zadowolona. Nawet bardzo bo stwierdziła że chciała ale nie pozwoliła by sobie na to sama :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
      www.100club.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka