Dodaj do ulubionych

jak wybierać suplementy diety?

19.04.10, 13:46
Witam
od pewnego czasu zastanawiam się nad rozpoczęciem suplementacji, jednak biorąc
pod uwagę ilość produktów dostępnych na rynku nie bardzo wiem jak powinnam
wybrać coś dla siebie. Czym powinnam się kierować? Czy wcześniej powinnam
wykonać jakieś badania?
Obserwuj wątek
    • mgrtomaszewski Re: jak wybierać suplementy diety? 20.04.10, 19:32
      Witam,
      Jeżeli ma Pani możliwość wykonania badań to oczywiście zachęcam do sprawdzenia, zwłaszcza poziomu mikro – i makroelementów. Warto również zrobić badania podstawowe typu morfologia, lipidogram, OB. Będzie to na pewno niezmiernie pomocne w wyborze odpowiednich suplementów, zawierających substancje, których brakuje organizmowi. Przy wyborze odpowiedniego dla siebie suplementu należy ponad to kierować się trzema zasadami:

1.Czy dany suplement posiada badania kliniczne (czy był podawany
      ludziom i jego skuteczność udokumentowano),

2.Należy zawsze sprawdzać ilości interesujących nas składników.
      Muszą być takie aby maksymalnie uzupełniły potrzeby naszego
      organizmu. Często bywa tak, że producenci podają objętość całej
      kapsułki a nie ilość poszczególnych składników- trzeba na to
      bardzo uważać.

3.Należy również pamiętać, żeby o naszym wyborze nie decydowała
      niska cena produktu lecz jego wysoka jakość i skuteczność, którą
      wyjaśniają dwa pierwsze punkty.

Im bardziej cenisz swoje zdrowie tym bardziej powinnaś dbać o jakość substancji, które dostarczasz swojemu organizmowi. Wybierając preparaty płać za ich skuteczność.

Polecam zapoznanie się z ofertą firmy Marinex. Posiadamy preparaty, których skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi a kolejne trzy badania są już w trakcie realizacji. www.marinex.com.pl/preparaty/
    • ketmar48 Re: jak wybierać suplementy diety? 16.05.10, 20:23
      Racja. Dzisiaj wybrać suplement jest problemem lub losem na loterii. Bez wiedzy o swoim organizmie, aplikować suplementy to tylko uspokojenie umysłu.
      Ja przeprowadziłem szczegółowe badania pierwiastków śladowych + badanie krwi w ciemnym polu widzenia i dostałem zalecenia co do sposobu odżywiania jak i suplementacji.
      To razem zastosowane dało długoterminowe efekty. Gdybyś potrzebowała więcej informacji , chętnie Ci podam.

Pozdrawiam Marek 607653153 ketmar@pro.onet.pl
      • Gość: Krzynek Re: jak wybierać suplementy diety? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 13:38
        Witam serdecznie!
        Zachęcam do zapoznania sie ze świetnym produktem który jest od
        niedawna w Polsce .Jest to sok z 19 owoców z JAGODĄ ACAI. Zawiera on
        dużo antyoksydantów które mają zadanie oczyścić i póżniej DOKARMIĆ
        NASZE KOMÓRKI. A jak One będą miały to co im potrzeba to poprawi to
        nasze ZDROWIE I OGÓLNE samopoczucie.Oprócz tego produkt ten zawiera
        glukozamine która bardzo korzystnie wpływa na nasze stawy,bolące
        plecy,kolana,ręce itp.PRODUKT JEST BEZ SZTUCZNYCH KONSERWANTÓW!!!!
        Zawiera kwasy omega 3 6 9 . Proszę zapoznać się ze stroną
        www.zdrowydarnatury.pl
        PRODUKT TEN MOŻNA NABYĆ PO CENIE HURTOWEJ JAKO KLIENT PREFEROWANY,
        PODAJE LINK; www.sukcess.mymonavie.com
        Prosze o kontakt , odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania tel.728
        845 400 mail;krzysiek.krajewski@gmail.com
    • Gość: Krzynek Sok z acai ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.10, 13:36
      Witam serdecznie!
      Zachęcam do zapoznania sie ze świetnym produktem który jest od
      niedawna w Polsce .Jest to sok z 19 owoców z JAGODĄ ACAI. Zawiera on
      dużo antyoksydantów które mają zadanie oczyścić i póżniej DOKARMIĆ
      NASZE KOMÓRKI. A jak One będą miały to co im potrzeba to poprawi to
      nasze ZDROWIE I OGÓLNE samopoczucie.Oprócz tego produkt ten zawiera
      glukozamine która bardzo korzystnie wpływa na nasze stawy,bolące
      plecy,kolana,ręce itp.PRODUKT JEST BEZ SZTUCZNYCH KONSERWANTÓW!!!!
      Zawiera kwasy omega 3 6 9 . Proszę zapoznać się ze stroną
      www.zdrowydarnatury.pl
      PRODUKT TEN MOŻNA NABYĆ PO CENIE HURTOWEJ JAKO KLIENT PREFEROWANY,
      PODAJE LINK; www.sukcess.mymonavie.com
      Prosze o kontakt , odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania tel.728
      845 400 mail;krzysiek.krajewski@gmail.com
    • Gość: Kuchar Re: jak wybierać suplementy diety? IP: 217.96.70.* 21.10.11, 09:47
      Jeżeli nie wiesz jakie suplementy wybrać, napisz do sklepu twoje-odzywki.pl oni na pewno ci pomogą coś wybrać. Ja wysłałem do nich mail z zapytaniem o plan treningowy, opisałem swoją sylwetkę, możliwości i cel jaki chcę osiągnąć. Odpisali mi bardzo szybko, ułożyli mi plan treningowy i doradzili co kupić.

Sam sklep jest bardzo fajny, dużo promocji i niskie ceny. Naprawdę polecam z pełną odpowiedzialnością - www.twoje-odzywki.pl
    • Gość: majka___ Re: jak wybierać suplementy diety? IP: *.centertel.pl 12.03.12, 19:18
      ciekawe podejście czyżby suplementacja bez niczego? Ot tak po prostu dla samej suplementacji? Moim zdaniem to bezsensowne podejście należałoby wyjść od tego czy to w ogóle potrzebne, bo może wcale nie - przy dobrze zbilansowanej diecie można się suplementować praktycznie jedynie kwasami omega 3 nic innego nie jest potrzebne, no chyba że pojawia się konieczność walki z jakimś problemem - wtedy suplementy należy dobierać pod tym kątem.
    • sasza1111 Re: jak wybierać suplementy diety? 26.06.12, 19:36
      wykonaj badania, a potem sama zobaczysz czego masz za dużo a czego za mało. u mnie zaczynał się problem z cholesterolem, zaczęłam stosować BetaLip i po woli po problemie.

stokrotka1975 napisała:

> Witam
      > od pewnego czasu zastanawiam się nad rozpoczęciem suplementacji, jednak biorąc
      > pod uwagę ilość produktów dostępnych na rynku nie bardzo wiem jak powinnam
      > wybrać coś dla siebie. Czym powinnam się kierować? Czy wcześniej powinnam
      > wykonać jakieś badania?
    • martagajdek Re: jak wybierać suplementy diety? 13.12.18, 23:31
      Suplementy to dość dochodowy biznes i warto przemyśleć czego naprawdę potrzebuje organizm. Dla mnie jedyne suplementy to te w 100% naturalne. Lubię produkty np. z Melvita
      melvit.pl/p_konopie-z-otrebami-lnianymi-100-g_330
      Siłą rzeczy: nie wspomożemy organizmu chemią, której pod dostatkiem w pożywieniu, powietrzu .. tak na logikę :)
    • justynam Re: jak wybierać suplementy diety? 21.03.19, 16:09
      suplementy powinny być ostatecznością :)
      A kierować warto się jakością, zawartością substancji czynnych oraz obecnością substancji dodatkowych - substancji słodzących, GMO, emulgatorów, barwników, sztucznych aromatów, gumy arabskiej regulatorów kwasowości czy stabilizatorów... itp. itd.
    • ballpen Re: jak wybierać suplementy diety? 27.12.19, 11:47
      Powracające kilogramy? Wytrwałość to klucz do sukcesu. Trzeba się zawziąśc i trzymac diety, żeby schudnąć. Dlatego ja stosuje Biphasic Slim, kuracja docelowo trwa 6 tygodni. Stwierdzilam, że skoro wydałam juz pieniądze, to muszę sie trzymac i nie podjadac, bo to będzie bez sensu, dodatkowo zaczelam sie więcej roszać, spacery z psem, rower, basen. W połowie koracji nie musze podjadać bo nie czuje poczucia głodu, wydaje mi się, ze mam więcej siły i energii do codziennego funkcjonowania a kilogramy lecą w doł. Po raz pierwszy w życiu wymarzona sylwetka staje się realna...Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktujcie sie z Zuzią - 881354456, to od niej zamawiałam i było wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam.
    • krysia_1984 Re: jak wybierać suplementy diety? 19.05.20, 19:14
      Poczytaj o suplementach diety firmy FARMASI, ekologiczne produkty nie testowane na zwierzętach.
      Moja znajoma je znalazła i muszę przyznać, że efekty są bardziej niż zadowalają, a cena też nie jest z kosmosu.
      Sama stosuje i jestem bardzo zadowolona.
      Wszystkie produkty znajdziesz tutaj allegro.pl/uzytkownik/eko_kosmeteria nie namawiam, ale warto zapoznać się z ofertą
      Pozdrawiam
      • openyoureyes Re: jak wybierać suplementy diety? 23.05.20, 23:00
        Ja bym proponowała wybrać się najpierw do lekarza. Trzeba zrobić badania krwi i omówić wyniki z lekarzem zanim się rozpocznie suplementację. Ja tak zrobiłam i nie sugerowałam się komentarzami w Internecie czy tym, co polecają Influencerki. Co dobry lekarz to dobry lekarz...
    • maszkaron24 Re: jak wybierać suplementy diety? 04.06.20, 14:57
      Mi w aptece Pani poleciła megaslim complex. Faktycznie czuję się tak jakby trochę lżejsza i widzę po ubraniach, że schudłam. Nie ważę się, więc nie powiem Wam ile zeszło, ale faktycznie pomaga, mam też mniejszą ochotę na słodycze. W zasadzie jeżeli nie jesteś uczulona na nic, to możesz go spokojnie brać.
    • kamilkaczmarczyk12344 Re: jak wybierać suplementy diety? 28.09.20, 18:16
      Polecam Piperinox to suplement diety wspomagający odchudzanie i cechujący się niezwykle bogatą formułą, w skład której wchodzi aż 7 naturalnych składników. Kluczową rolę w kapsułkach odgrywa ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (BioPerine®), którego stosowanie prowadzi do spadku wagi. Piperinox stanowi unikalną mieszankę, którą docenią wszystkie osoby dążące do redukcji masy ciała.

Produkt wspiera proces trawienia, przyspiesza tempo metabolizmu, pomaga zachować prawidłowy poziom cukru we krwi oraz pozwala oczyścić organizm z toksyn. Wielotorowe działanie sprawia, że Piperinox docenią wszystkie odchudzające się osoby, bez względu na stopień nadwagi czy otyłości oraz prowadzony styl życia.Strona produktu nplink.net/fF6aJwbG
    • radzkawsieci Re: jak wybierać suplementy diety? 21.09.21, 09:39
      przede wszystkim polecam zaopatrywać się w suplementy w aptekach, a nie jakiś sklepach internetowych, które nawet aptekami nie są, ja zamawiam suplementy, ale też inne produkty na www.apo-discounter.pl/ - to w zależności, czasami jakieś dermokosmetyki, leki, sprzęt medyczny i zdarzało mi się zamówić, ale suplementy też mają, jak każda apteka internetowa, uważam, że w obecnych czasach apteki online to bezpieczne źródło nabywania wszelkich suplementów, samą decyzję o braniu takich preparatów skonsultowałabym jednak wcześniej z lekarzem ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka