Dodaj do ulubionych

Witam, a co na temat alg?W opisach brzmi zachęcają

22.04.10, 23:16
co, ma regulować pracę układu trawiennego.
Obserwuj wątek
    • mgrtomaszewski Re: Witam, a co na temat alg?W opisach brzmi zach 23.04.10, 12:35
      Z uwagi na składniki jakie zawierają, algi morskie posiadają dużo właściwości zdrowotnych. Poza sporą gamą mikro- i makroelementów są bogatym źródłem kwasów omega-3 pochodzenia roślinnego i witamin z grupy B (szczególnie witaminy B12, która uczestniczy w przemianach tłuszczy i węglowodanów). Wprowadzenie alg lub produktów z nich pochodzących do naszej diety na pewno będzie korzystne dla organizmu. Pośrednio może się to również przyczynić do wyregulowania procesów trawiennych.
      • kalinka-6 Re: Witam, a co na temat alg?W opisach brzmi zach 04.11.10, 22:57
        Jakiś rok temu dostałam algi w słoiczku do "hodowania". Muszę przyznać, że naprawdę samopoczucie mi się poprawiło, nie choruje zbyt często, nie mam kłopotów żołądkowych. Dla niektórych może być uciążliwe taka własna hodowla, bo trzeba pamiętać o codziennym zlaniu wody, przecedzać itd. więc można sobie kupić jakiś preparat z alg w aptece bez recepty i tylko łykać. Ja też teraz zrobiłam się wygodna i kupuję spirulinę Gala, nie jest droga bo 100 kapsułek kosztuje około 12 zł.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka