Dodaj do ulubionych

suplementy-otyłość ekstremalna

31.10.10, 16:27
czy i jakie suplementy diety przyśpieszające odchudzanie warto przyjmować przy otyłości olbrzymiej?
Obserwuj wątek
    • adresnieprawidlowy Re: suplementy-otyłość ekstremalna 19.04.11, 15:15
      Jeśli ktoś ma naprawdę duża nadwagę, to raczej lepiej zgłosić się do specjalisty i oddać się pod jego opiekę. Same suplementy niewiele pomogą, bo liczy się też dobra dieta oraz aktywny tryb życia. Jeśli otyłość przeszkadza już w aktywności fizycznej, to nie ma co się decydować na suple, tylko iść do dietetyka.
      • grazkavita Re: suplementy-otyłość ekstremalna 27.10.11, 20:10
        co pomoże specjalista jeśli ktoś nie ma czasu na wykonywanie jego zaleceń....NIC! Z otyłością tak jak z każdym uzależnieniem, trzeba zmienić swoje, życie, nawyki jedzenia byle co, byle jak, a polubić uczucie głodu, bo po nim to dopiero smakuje!, Dobrze jeśli ktoś posłucha rad specjalisty, to się zawsze przydaje!Ja skorzystałam z trzech sposobów; dyna-psyc, taichi, i suplementy.Narazie się udaje! Straciłam 10 kgi jeszcze zostało do zrzucenia 23.Pozdrawiam, wszystkie grubasy,Myślcie pozytywnie i nie polegajcie na jednej metodzie!
    • Gość: Marlllena Re: suplementy-otyłość ekstremalna IP: *.toya.net.pl 20.09.11, 18:11
      Nie wiem na ile pomoże, ale może i tak. Ja stosuję ekstrakt z zielonej kawy i herbaty slimgreen, ale u mnie do zrzucenia jest jakieś 16 kg całościowo, tak do byłego, sprzed ciąży rozmiaru 38. Nie wiem jak jest z Tobą? Ile musisz schudnąć?
      Zielona kawa jest dobra bo pomaga spalać tłuszcz, no i wpływa też dobrze na poziom trójglicerydów. Tyle, że więcej informacji jest na anglojęzycznych stronach, na polskich to dopiero wchodzi i praktycznie nic nie ma. Mnie temat bardzo zaciekawił, stąd kupiłam sobie taki preparat na próbę, żeby przetestować działanie zielonej kawy.
    • Gość: bietka Re: suplementy-otyłość ekstremalna IP: *.multimo.pl 25.09.11, 12:20
      Uważam,że tak naprawdę suplementy co najwyżej poprawiają dobre (psychiczne) samopoczucie osoby biorącej.
      Jeżeli jednak wiara w nie daje motywację do pracy nad sobą, to można je zastosować.
      Nic ,Naprawdę nic, nie zastąpi dobrze zbilansowanej niskokalorycznej diety i odpowiednio do kondycji fizycznej dobranego wysiłku.

Powodzenia życzy puszysta bietka lżejsza już o 17kg.
    • kinga.slimitim Re: suplementy-otyłość ekstremalna 29.03.12, 22:34
      Podstawą odchudzania jest odpowiednia dieta i aktywnośc fizyczna. Suplementami diety można i warto się wspierac. Ale przy otyłości znacznego stopnia warto najpierw skonsultowac się z lekarzem, który zleci odpowiednie badania i doradzi w kwestii żywienia.

Kinga,
      Doradca on-line marki Slimitin Aqua
      w ww.slimitin.p l
    • ballpen Re: suplementy-otyłość ekstremalna 27.12.19, 11:44
      Miałam pewien problem z wagąc. Mam 170 cm wzrostu i ważyłam 64 kg. Wydaje mi się,że to za dużo, źle się czułam w własnym ciele, szczególnie kiedy trzeba było ubrać sukienkę czy jeansy...w związku z tym zaczęłam się odchudzać. Dieta, ćwiczenia, liczenie kalorii a waga stała, no... może spadła jeden czy dwa kilogramy, ale to za mało ;/ Pomógł mi w tym wszystkim Adipex RS. Zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała oraz zmniejsza ilość przyswajanych kalorii, idealnie działa na uciążliwe i ciężkie do pozbycia dodatkowe kilogramy. acie pytania? Polecam kontakt do Honoroty - 578554347. Warto!!!.
    • meagda Re: suplementy-otyłość ekstremalna 22.04.20, 15:58
      Witam, zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Pomoże mi to w napisaniu pracy magisterskiej. Z góry dziękuję za poświęcony czas :)
      docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRGyMf1r1ShxhTpAS6fAZ1MEJFaLOL0wxS3hxSMyToJ8SuOA/viewform
    • kasandran25 Re: suplementy-otyłość ekstremalna 28.08.20, 18:05
      Najlepiej takie, które hamują apetyt jak zelixa czy też meridia poczytaj o tych produktach, ja zamawiałam bezpośrednio u tej pani angelika33p@pm.me ma oryginalne leki i dużo pozytywnych opinii. Zamawiając z innych ogłoszeń łatwo o oszustwo bo wielu jest nie uczciwych sprzedawców
    • kamilkaczmarczyk12344 Re: suplementy-otyłość ekstremalna 28.09.20, 18:15
      Polecam Piperinox to suplement diety wspomagający odchudzanie i cechujący się niezwykle bogatą formułą, w skład której wchodzi aż 7 naturalnych składników. Kluczową rolę w kapsułkach odgrywa ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (BioPerine®), którego stosowanie prowadzi do spadku wagi. Piperinox stanowi unikalną mieszankę, którą docenią wszystkie osoby dążące do redukcji masy ciała.

Produkt wspiera proces trawienia, przyspiesza tempo metabolizmu, pomaga zachować prawidłowy poziom cukru we krwi oraz pozwala oczyścić organizm z toksyn. Wielotorowe działanie sprawia, że Piperinox docenią wszystkie odchudzające się osoby, bez względu na stopień nadwagi czy otyłości oraz prowadzony styl życia.Strona produktu nplink.net/fF6aJwbG

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka