Dodaj do ulubionych

suplementy na potencję

29.10.11, 20:15
Jestem mężczyzną po 40 i od kilku lat nie mam ochoty na seks nie tyle może co nie mam ochoty co mam problemy ze wzwodem . Wspomnę że jestem cukrzykiem od 10 lat i po zawale m.s. od 4 lat jestem z młodszą kobietą od siebie o 12 lat i jak się domyślacie ma swoje potrzeby obawiam się ,że jak tak dłużej potrwa to w końcu ona ode mnie odejdzie( nie wspomne , że i tak ma dla mnie cierpliwość) może ktoś mi poradzi z jakich suplementów mógłbym skorzystać aby kolejny raz nie okazał się klapą
Obserwuj wątek
    • Gość: 42latek Re: suplementy na potencję IP: *.ip.gdansk.turmak.pl 31.01.12, 18:55
      Różne ziołowe wynalazki na potencję mają dokładnie te same składy co boostery testosteronu dla sportowców a różnią sie ceną - 3,4 razy wyższą. jak chcesz tych ziółek spróbować to proponuję polski produkt "ttrek exreme mens"- do nabycia w każdym sklepie z odżywkami dla sportowców. cena około 75zł- starcza na miesiąc. po kuracji efekt utrzymuje się . A jak chcesz coś mocniejszego to polecam kamagrę. ja kupuję tu; kamagra24h@wp.pl
    • rychlewski1 Re: suplementy na potencję 13.06.12, 10:07
      ewelin11 napisała:

> Jestem mężczyzną po 40 i od kilku lat nie mam ochoty na seks nie tyle może co n
      > ie mam ochoty co mam problemy ze wzwodem . Wspomnę że jestem cukrzykiem od 10 l
      > at i po zawale m.s. od 4 lat jestem z młodszą kobietą od siebie o 12 lat i jak
      > się domyślacie ma swoje potrzeby obawiam się ,że jak tak dłużej potrwa to w koń
      > cu ona ode mnie odejdzie( nie wspomne , że i tak ma dla mnie cierpliwość) może
      > ktoś mi poradzi z jakich suplementów mógłbym skorzystać aby kolejny raz nie o
      > kazał się klapą

Witam no to ma pan problem ale myślę że jest do rozwiązania co prawda ja nie mam do zaoferowania produktu który zaraz po zażyciu rozwiąże ten problem. pisze pan że jest cukrzykiem i po zawale wiec musi pan raczej uważać z suplementami dlatego proponuje zastosować Rezerve możne na potencje nie pomoże ale na pewno złagodzi cukrzyce i korzystnie wpłynie na serce i ogólny stan zdrowia.
      www.rychlewski.jeunesseglobal.com/RESERVE.aspx

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka