Dodaj do ulubionych

Sposoby walki z nadwagą i otyłością

06.05.15, 10:48
Drodzy Państwo!
Nazywam się Karolina Olszowiak. Jestem studentką ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i zwracam się do Państwa z prośbą o udział w badaniu i wypełnienie poniższej ankiety dotyczącej sposobów walki z nadwagą i otyłością. Jej wypełnienie powinno zająć ok 5 minut. Badanie to jest w pełni anonimowe, a udział w nim dobrowolny. Materiały zebrane dzięki badaniom zostaną zbiorczo opracowane i posłużą mi wyłącznie do celów naukowych. Bardzo dziękuję za poświęcony czas. Poniżej podaję linka na którym znajduje się ankieta.
moje-ankiety.pl/respond-76420/ankieta-sposoby-walki-z-nadwaga-i-otyloscia.html
Obserwuj wątek
    • programtelewizyjny1 Re: Sposoby walki z nadwagą i otyłością 13.04.16, 14:06
      Aktualnie trwają prace przygotowawcze do programu telewizyjnego, który poświęcony będzie osobom walczącym z otyłością.

To będzie wyjątkowy projekt pokazujący wzruszające, prawdziwe historie, emocjonującą walkę o nowe życie oraz wielkie zwycięstwa siły woli nad przeciwnościami losu. Chcemy udowodnić ludziom borykającym się z nadwagą, że poprzez radykalną zmianę swojego trybu życia, mogą poddać transformacji zarówno swoje ciało, jak i siebie samych. Kontrolując swoją wagę i odrzucając przyzwyczajenia żywieniowe dostaną szansę na nowe życie.
      Jeśli chcesz być jedną z takich osób zgłoś się!

Poszukujemy duetów (np. matka z córką, małżeństwo, przyjaciółki, bracia...) w których zarówno jedna jak i druga osoba zmaga się z otyłością i jest gotowa zmienić swoje życie pod okiem specjalistów.

Na adres program@endemolshine.pl prześlij wiadomość (w tytule wpisując: "NOWE ŻYCIE") zawierającą informację o:
      - wieku
      - wadze
      - kontakt telefoniczny
      - aktualne zdjęcie całej sylwetki

To może być pierwszy krok ku zmianie Twojego życia na lepsze!
      • lapasia Re: Sposoby walki z nadwagą i otyłością 28.06.16, 22:56
        nie daj sie chlopaku do zadnych programow...
    • ballpen Re: Sposoby walki z nadwagą i otyłością 27.12.19, 11:42
      Zawsze byłam szczupła, nie miałam problemów z wagą. Ważyłam zawsze w granicach 49-52 kg. Przez prawie rok borykałam się z problemami zdrowotymi co niestety zaowocowała nienaturalna dla mnie wagą. Byłam totalnie załamana. Nie dopinam się w sukienki, spódnice, jeansy... Pomogło dopiero stosownie Biphasic Slim, Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Szybko pohamował łaknienie, zwiększył moją przemianę materii, dał dużego kopa energii sprawiając jednocześnie ubytek kilogramów. Efekty same przyszły, znów mieszczę sie w swoje stare ciuchy, także letnie sukienki :) Pytania? wątpliwości? dzwońcie: Zuzia, kom. 881354456. POLECAM

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka