Dodaj do ulubionych

ZDROWA DIETA

10.10.16, 17:29
Witajcie!
Jeśli macie dość słuchania różnych porad nie tylko specjalistów, na temat tego jak powinniście się odżywiać aby schudnąć, aby poprawić wygląd włosów, skóry, paznokci, dość drastycznych diet i "głodówek", całodniowych treningów, brak Wam czasu na przygotowywanie specjalistycznych posiłków, czy spożywania odpowiedniej ilości warzyw i owoców co niestety jest ciężkie w wykonaniu, to właśnie program ten jest dla Was!
Nie jest to żaden spam, czy kolejne ogłoszenie oszustów chcących wyłudzić pieniądze! Jesteśmy dla Was, dostępni 24/7, służymy radą i wsparciem.
Firma ta, jest jedyną firmą na świecie, która posiada w składzie 98% naturalnych składników, mogą zażywać je dzieci, dorośli, osoby starsze, kobiety w ciąży oraz karmiące.
Przy regularnym stosowaniu dają naprawdę niesamowite efekty. Zastępują dzienną porcję warzyw i owoców, nasycają Nas dzięki czemu nie podjadamy między posiłkami,
Jeśli jesteś zainteresowana/-y programem, chcesz zmienić coś w swoim życiu napisz do mnie! Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytanie oraz dobrać odpowiednie produkty :)
Tak ja pisałam:
Dostajesz od nas ;
Plan treningowy
Plan żywieniowy
Przepisy na dania
Detox
Moje wsparcie
Jedyne za co płacisz to produkty spożywcze i produkt odżywczy :)
jeśli jesteś zainteresowany/-a skontaktuj się ze mną tutaj poprzez forum, ewentualnie podaj maila, a ja się odezwę i opiszę wszystkie szczegóły!! NIE BÓJ SIĘ PYTAĆ, TO NIC NIE KOSZTUJE!
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu! :)
Obserwuj wątek
    • doktorantka2015 Re: ZDROWA DIETA 02.05.17, 21:24
      Dzień dobry, prowadzę badania naukowe. Jeśli ktoś z Państwa interesuje się tematyką zdrowego odżywiania oraz żywnością funkcjonalną, bardzo proszę o wypełnienie ankiety: goo.gl/forms/FqLNNimn91Cp75L52
    • k_oliwia Re: ZDROWA DIETA 30.01.18, 21:00
      ollkadab napisał(a):

> Dla mnie najwygodniejszą opcją okazało się zamawianie cateringu dietetycznego.
      > Uczę się zdrowych nawyków, jedzenia o stałych porach i mniejszych porcji.

Ja też zamawiam catering dietetyczny! Wybrałam WygodnąDietę i jestem bardzo zadowolona. Smaczne, zdrowo jedzonko mam codziennie dostarczone pod dom.
      A Ty od kogo zamawiasz?
    • misska002 Re: ZDROWA DIETA 08.02.18, 14:36
      Miałam problem z nadwagą i to dość sporą, bo prawie 20 kg. Dopiero jak zaczęłam regularnie ćwiczyć w domu, unikać cukru i wysokoprzetworzonych produktów oraz stosować slimunox, to udało mi się efektywnie spalić tkankę tłuszczową. Nie trzeba inwestować w trenera personalnego i dietetyka, wystarczy samemu wziąć się za siebie, włożyć trochę pracy i w ten sposób osiągnąć idealną sylwetkę.
    • wiktorsmok Re: ZDROWA DIETA 21.04.18, 13:13
      Ja skorzystałem z cateringu dietetycznego. Wygodniejsze niż układanie diety, w dodatku pewniejsze - no tu się nie wykręcisz z diety, skoro przywożą ją pod dom... Ogólnie korzystam z Tummy Heaven i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Polecam takie rozwiązanie.
    • matmarha Re: ZDROWA DIETA 18.01.19, 17:40
      Dieta, aktywny tryb życia to właśnie cały przepis na zdrowe odchudzanie. Co do diety powinna ona być odpowiednio opracowana do predyspozycji naszego organizmu. A w tym może nam pomóc nutrignetyka Medistore. Jeżeli jeszcze nie wiecie, na czym to polega to już wyjaśnię. Każdy z nas jest inny, prawda? Nasz organizm też ma inne potrzeby. Dlatego opracowując właściwą dietę dla siebie, warto wykonać sobie badanie DNA i dowiedzieć się jak prawidłowo się odżywiać.
      • czikita86 Re: ZDROWA DIETA 27.01.19, 20:41
        Na szczęście nawet największe i najtańsze supermarkety zauważyły trend zdrowego odżywiania :) Obecnie nawet w Lidlu można znaleźć dział z zdrową/eco żywnością Nie ma też co narzekać na ceny, nie są jakieś bardzo wysokie :) jedyne co powstrzymuje ludzi o dbanie o siebie i zdrowe żywienie to lenistwo i siła przyzwyczajeń. Dbajcie o siebie! :)
    • inbody120 Re: ZDROWA DIETA 23.04.19, 16:27
      Żeby mieć zdrową dietę to na pewno trzeba zrobić badania oraz wykonać analizę ciała analizatorem oraz pójść do dietetyka który ułoży odpowiednią i zdrową dietą.
      inbody120.pl/
    • borzak Re: ZDROWA DIETA 28.06.19, 11:18
      ​Cześć dziewczyny, korzysta któraś z tego? Aplikacja ma generować dietę z zapotrzebowania kalorycznego na podstawie wprowadzonych danych, nie wiem co o tym myśleć. Brzmi wygodnie

www.fitnessradar.pl
    • meg_95_05 Re: ZDROWA DIETA 04.05.20, 13:50
      Zdrowa dieta to też zdrowe tłuszcze ;) Ja przygotowuje różne oleje w domu (i to dla całej rodziny ;) Wystarczy mieć prasę do oleju. Polecam domową prasę holenderskiej marki WARTMANN, którą można kupić na sklep.ronic.pl Wystarczy włożyć do niej nasiona (np. lnu, sezamu, gorczycy czy nawet konopii) i otrzymujemy wartościowy, zdrowy olej. Ja jestem bardzo zadowolona, odkąd robię własne, a nie kupuję, zrzuciłam już kilka kilogramów.
    • openyoureyes Re: ZDROWA DIETA 26.05.20, 16:41
      Ja to bym polecała jednak na początek wizytę u lekarza, badania krwi i wywiad. Jednak lekarze wiedzą najlepiej czego nasz organizm najbardziej potrzebuję. Oczywiście mam na myśli prywatnego lekarza, który podejdzie do nas profesjonalnie. Ja sama korzystam z lekarzy w ramach Medipakietu i uważam, że to jest super.
    • 101lulilaj90 Re: ZDROWA DIETA 03.07.20, 12:21
      Zdrowa dieta musi być przede wszystkim zbilansowana i bogata w wartościowe produkty, które dostarczą nam energii. Na pewno nie można zapominać o owocach będące źródłem witamin. Wiele pozytywnych właściwości ma owoc mango, który przyrządza się na kilka sposobów, opisane na tej stronie faar.pl/jak-jesc-mango-co-zrobic-z-mango/ Mango trzeba nauczyć się obierać, bo w przeciwieństwie do innych owoców należy postępować nieco inaczej, ale warto poznać tę technikę, aby móc bez ograniczeń smakować ten pyszny owoc.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka