Dodaj do ulubionych

Czym wykonywać dobrej jakości badanie składu ciała

21.06.17, 08:53
Szukam informacji o analizator składu ciała. Czy ktoś miał styczność z tymi urządzeniami na co dzień w pracy zawodowej?
Obserwuj wątek
  • andrejww Re: Czym wykonywać dobrej jakości badanie składu 22.06.17, 08:31
   U nas w fitness clubie używamy analizatora. Jakiś informacji szukasz o sprzęcie? masz już konkretny model na oku czy dopiero wstępnie szukasz?
   • wissienka79 Re: Czym wykonywać dobrej jakości badanie składu 23.06.17, 08:01
    Witaj :) na razie wstępnie, tzn decyzja jest taka że trzeba kupić bo bez tego ani rusz ale nie mamy sprecyzowanej marki czy modelu. Widziałam że są różne szkoły co do np. wprowadzania danych do analizatora przed badaniem. Możesz powiedzieć czego używacie i czy urządzenie daje dobre pomiary, czy warte jest uwagi czy wybrałbyś tym razem coś innego?
    • andrejww Re: Czym wykonywać dobrej jakości badanie składu 26.06.17, 07:58
     Mamy model marki inbody i wybór następnego pewnie byłby znowu tej samej marki. Powód jest prosty - wykonanie analizatora, łatwość obsługi i wsparcie bardzo OK. Jeśli chodzi o pomiary to ten analizator nie uśrednia wyników co jest istotne więc to co wpiszesz przed badaniem nie wpłynie na przekładaniem jakiegoś wyniku. Poza tym były dobre warunki leasingowania w firmie poleconej przez dystrybutora. Najlepiej skontaktuj się z dystrybutorem, przy tych wyższych modelach który my braliśmy była w ogóle opcja prezentacji i to najlepsza metoda żeby zobaczyć sprzęt w akcji niż tylko poczytać o nim:)
     • wissienka79 Re: Czym wykonywać dobrej jakości badanie składu 27.06.17, 08:31
      Pięknie dziękuję :) Jeśli byłaby taka możliwość to faktycznie jakaś prezentacja analizatora i możliwość podpytania na żywo byłaby zdecydowanie wskazana dla mnie :) przejrzę jeszcze modele i postaram się jakoś skontaktować z dystrybutorem, dziękuję raz jeszcze!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka