Dodaj do ulubionych

napady glodu

28.09.17, 11:11
Witam.
Od jakiegoś czasu zdrowo sie odżywiam, postawiłam na wartościowe i regularne posiłki. Mam problem niestety bo juz po godzinie lub półtorej od posiłki ponownie jestem głodna. Staram die jeść co trzy godziny niewielkie porcje ale ciągle nie dojadam i mam napady głodu. Wypijam dużo wody pomiędzy posilkami ake to nie pomaga. Jakied rady?
Obserwuj wątek
    • karolllka Re: napady glodu 12.02.19, 09:00
      Może po prostu jesz za mało. Jak ucięłaś drastycznie to organizm może tak reagować. Zobacz czy masz wystarczająco dużo węglowodanów złożonych i tłuszczu, bo to się często ucina niepotrzebnie.
    • michalyna Re: napady glodu 24.04.19, 14:41
      Mi się wydaje że większość takich napadów głodu wynika z tego, że zamiast policzyć na spokojnie ile powinno się jeść kalorii to kobiety po prostu tną na wszystkim żeby tego jedzenia było jak najmniej bo trzeba szybko chudnąć. Potem się można złapać za głowę, że np. dorosła kobieta wysoka i aktywna jest osłabiona i ma napady głodu jak je po 1200 kcal dziennie.
      • sumik75 Re: napady glodu 13.07.19, 16:11
        Dla mnie bardzo smaczne i pożywne są soki z sportfoodsoki - bardzo fajnie smakują, mają ciekawe połączenia smakowe i potrafi dobrze nasycić! i to mnie chroni przed napadami głodu!
    • korzenszenia Re: napady glodu 12.10.19, 15:55
      Doskonale Cię rozumiem. Borykam się z tym samym problemem ale udało mi się właśnie schudnąć przez miesiąc 4,8kg wspomagając się sauną karbonową. Nadmiar tego co zjem po prostu w niej spalam. Oczywiście nie działa to tak, że można zjeść 10tyś kalorii ale w końcu chodzę najedzona i chudnę
    • ballpen Re: napady glodu 27.12.19, 12:01
      Nadprogramowe kilogramy? Wydaje mi się, że na początku powinnaś sobie założyć co chcesz osiągnąć a później małymi krokami dążyć do upragnionego celu. Wiadomo zwiększona aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie do podstawa, jednak warto także pomyśleć o czymś co może przyspieszyć cały proces odchudzania. Ja w cudowne suplementy z reklam nie wierzę, może dlatego, że nigdy nic nie zadziałało na mnie, dlatego w momencie kiedy musiałam wreszcie się wziąć za siebie i zrzucić zbędne kilogramy to zdecydowałam się na Biphasic Slim. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Natalii -
      733566390 . Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.
      • openyoureyes Re: napady glodu 01.01.20, 15:28
        A ja uważam, że jak odchudzanie to tylko w naturalny sposób (aby zapowiedz efektowi jojo). Jeśli po prostu zmienisz sposób żywienia, to nie będzie drastycznego spadku wagi tylko powolne i długotrwałe tracenie kilogramów. Ja uważam, że najzdrowsze węglowodany dające na długo uczucie sytości to wszelkiego rodzaju kasze. Ja zajadam codziennie. W domu gotuję normalnie a do pracy zabieram gotowe mieszanki (te z wyższej póki mają lepszy smak i są zdrowsze). I czuję się mega zdrowo, zachowuję też szczupłą sylwetkę :)
    • meagda Re: napady glodu 22.04.20, 15:58
      Witam, zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Pomoże mi to w napisaniu pracy magisterskiej. Z góry dziękuję za poświęcony czas :)
      docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRGyMf1r1ShxhTpAS6fAZ1MEJFaLOL0wxS3hxSMyToJ8SuOA/viewform
    • strefa-zdrowie Re: napady glodu 26.04.20, 19:06
      Spróbuj do swojej diety włączyć produkty o wysokim indeksie sytości. Spowodują, że głód będzie odczuwalny po dłuższym okresie czasu. Staraj się spożywać 5 małych posiłków w ciągu dnia o niskiej zawartości tłuszczu, za to wysokiej białka i błonnika np. co 2,5h. Pomysły na niskokaloryczne i syte posiłki znajdziesz np. tutaj: www.strefa-zdrowie.com/post/5-pomys%C5%82%C3%B3w-na-syte-posi%C5%82ki-poni%C5%BCej-250-kalorii-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-1
    • michalyna Re: napady glodu 24.09.20, 15:40
      Zależy co jesz.. Jak jesz jabłko to nie dziw się, ze chce ci się jeść. jak już to dodaj sobie jakieś orzechy czy nasiona... Ona mają więcej błonnika.
    • cosdlazdrowia_pl Re: napady glodu 21.10.20, 10:33
      Włącz do diety suszone owoce. Owszem, są kaloryczne, ale to zdrowe kalorie. Posiłki z suszonymi owocami "starczają" na dłużej - są sycące. Możesz traktować je również jako małą przekąskę między posiłkami. Mogą to być np. 2-3 daktyle. Do tego dostarczysz do organizmu błonnik, który również pomoże w naturalnych procesach organizmu ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka