Dodaj do ulubionych

moja koleżanka schudła 30kg, czy jej wierzyć?

03.10.19, 20:59
moja koleżanka z pracy schudła jak twierdzi 30kg (wg mnie mogło być i więcej), a odchudzić ją miała sauna karbonowa. jestem nie ufna wobec takich ''cudów''. nie zauważyłam żeby w jakikolwiek się ograniczała, tzn je jak zawsze. podejrzewałam już ją nawet o bulimię ale w pracy na pewno nie wymiotuje. jak myślicie?
Obserwuj wątek
    • barabarra Re: moja koleżanka schudła 30kg, czy jej wierzyć? 03.10.19, 21:43
      ja też nie wierzę w cuda na wianku ale jak człowiek w kryzysie to wszystkiego się złapie i tak było przez lata ze mną. kupiłam w swoim życiu już chyba wszystko co miało wspomóc chudnięcie i gdy się zaparłam, że nigdy już nie wydam złotówki, zobaczyłam w tvn właśnie saunę karbonową mosati. poczytałam najpierw jak i gdzie kupić oryginał - bo tam gdzie ludzie nie chudli, to niestety dali się nabrać i kupowali jakieś pseudo sauny, co z sauną karbonową nie miało nic wspólnego i dzięki temu wygrałam szczupłą sylwetkę. za mną pierwsze wakacje na których bez żadnego skrępowania paradowałam w stroju kąpielowym. tak jak przez większość życia nie chciało mi się nic, tak teraz czuję, że żyję. jestem o wiele bardziej aktywna, bo nie wstydzę się ludzi - bez problemu chodzę 2x w tygodniu na basen, na spacery, jeżdżę rowerem. w końcu aktywność daje mi radość. a wcześniej na samą myśl, że mam wsiąść na rower i wyglądać jak hipopotam w cyrku z kreskówek odechciewało mi się wszystkiego. to tworzyło krąg zamknięty w którym tkwiłam lata. jak sobie pomyślę, że gdyby nie sauna, to była bym cały czas zamartwiającym się i bojącym się życia grubasem...
      także nie dziw się koleżance, pogratuluj jej i spójrz na nią jak na człowieka, który wiele w życiu przeszedł.
    • smakosz99 Re: moja koleżanka schudła 30kg, czy jej wierzyć? 07.11.19, 21:08
      A wiecie ze ja też bardzo fajnie chudnę :) Mam 36 lat i do zgubienia jakieś 25 kilo było.Więc dziewczyny słuchajcie..od sierpnia 2019 zgubiłam już 12,5 kilograma. zrobilam to z dietetykami online Fit2be.pl też możecie zpróbować.Koszt jest tani bo tylko 68 złotych za miesiąc. Kontakt z nimi jest możliwy praktycznie cały czas. szczerze polecam.
    • ballpen Re: moja koleżanka schudła 30kg, czy jej wierzyć? 27.12.19, 11:27
      Szukałam dość długo swojego złotego środka. Zawsze stawiałam na dość intensywny wysiłek fizyczny, ale nie zawsze miałam na to czas. Wiadomo praca, dzieci... Nie mogłam też pilnować diety, regularnych posiłków, bo moja praca to praca w biegu i nie zawsze o danych porach mogłam zasiąść do posiłku. Ale jak się chce to się może znaleźć sposób. Więc na początek odstawienie słodyczy, tłustych, kalorycznych posiłków, więcej warzyw i owoców, zamiast autobusu - rower, po drugie Adipex RS na ograniczenie apetytu i poprawę przemiany materii. Jak na razie, po 2 miesiącach jest całkiem spoko, -9 kg, jeszcze dwa i założony cel będzię wypełniony. Chcecie dowiedzieć sie więcej lub macie pytania, kontaktujcie się z Honoratą kom.578554347. Pozdrawiam
    • olamanola2222 Re: moja koleżanka schudła 30kg, czy jej wierzyć? 26.02.20, 00:13
      odkopuję trochę wątek, żeby przestrzec wszystkich przed naciągaczami. sama dałam się nabrać i kupiłam niby saunę karbonową, a okazało się, że to koc elektryczny, który z sauną nie ma nic wspólnego. żal było wydać dwa razy więcej, a myślałam, że to to samo. otóż nie, okazało się, że tylko oryginał od mosati ma temperaturę 80 stopni i prawdziwy karbon. oczywiście nie udało mi się zwrócić naciągaczom koca, kupionego na samym początku i jestem stratna. cieszę się jednak, że w końcu kupiłam oryginał i chudnę, tak jak wszyscy o tym piszą
    • qjuma Re: moja koleżanka schudła 30kg, czy jej wierzyć? 26.02.20, 13:49
      Ja myślę, że daj kobiecie spokój i pogratuluj. Ja swego czasu też odchudzałam się ze wspomaganiem, tzn sauną karbonową i kilogramy pięknie leciały. Mój mąż się śmiał, a nawet był zły na samym początku, że tyle kasy wydałam ale jak zobaczył efekty, to sam się w nią pakował :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka