Dodaj do ulubionych

Jak schudnąć samodzielnie 20 kg

13.07.22, 09:49
Jako, że schudłam ponad 20 kg samodzielnie dopasowanymi suplementami to się wypowiem. Organizm, który odkłada nadmiar tłuszczy potrzebuje dwóch rzeczy czegoś co spala tłuszcz trzewny i czegoś co wyreguluje hormony i sprawi, że przyspieszą się mechanizmy metaboliczne. 1. Kanabialica Hempseeds no tego to chyba nie muszę przedstawiać, bo o tym już od dawna się mówi tylko zostawię link: konopiafarmacja.pl/olejki-cbd-cbg/275-kanabialica-krople-na-odchudzanie-4751017861196.html 2. Adaptogeny zwiększają wrażliwość komórek organizmu na własne hormony i związki nie hormonalne. Dzięki temu metabolizm przyspiesza. Tak działa ashwagandha. Nic więcej nie stosowałam, żadnych rygorystycznych diet bo kanabialica sama w sobie powoduje, że nie chce nam się podjadać słodkiego, a ashwagandha przez to, że zmniejsza stres też nas chroni przed podjadaniem od stresu. Jeżeli chodzi o ćwiczenia można, ale nie trzeba, ja zaczęłam ćwiczyć po ok. miesiącu dopiero jak straciłam jakieś 9 kg.
Obserwuj wątek
    • joasiakos Re: Jak schudnąć samodzielnie 20 kg 22.07.22, 19:42
      A nie ma z tego efektu jojo? Ja zrzucałam wagę z dietą mż (mniej żreć) i jak ma się dobrą pomoc to można smacznie jeść bez głodzenia ale i bez przejadania. Miałam dietę pudełkową siejezdrowo.pl/produkt/dieta-fit/ dla mnie mega, a co więcej mają nawet słodycze dietetyczne co dla mnie było ważne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka