Dodaj do ulubionych

nakładki polaryzacyjne

24.07.14, 13:53
Witam, chciałbym się poradzić odnośnie przeciwsłonecznych nakładek na okulary- czy warto zainwestowac w taka nakładkę, czy jest ryzyko ze zniszczą sie okulary? No i oczywiście czy taka nakładka odpowiednio spełni swoja rolę?
Obserwuj wątek
  • katarzyna197705 Re: nakładki polaryzacyjne 28.07.14, 16:05
   Nakładka przeciwsłoneczna spełnia swoją rolę- po to została stworzona- z tym, że dla niektórych jej wygląd na okularach wyklucza jej stosowanie. Warto wiedzieć, ze w sprzedaży są również oprawki z nakładkami mocowanymi na magnes- ładnie wygląda, sprawdza się w użytkowaniu.
   • 5ewam Re: nakładki polaryzacyjne 29.07.14, 12:57
    Polecam spróbować.Nakładka ma zabezpieczenia żeby nie porysować szkła.
  • optyk-szkla Re: nakładki polaryzacyjne 26.08.17, 13:32
   Dzień dobry, oczywiście warto jest zainwestować w dobrej jakości nakładki z polaryzacją oraz filtrem UV bezpośrednio od dobrego optyka, polecam okulary.soczewkomania.pl/nakladki-polaryzacyjne-c-56.html Nakładki wówczas spełniają swoją rolę tak jak okulary polaryzacyjne szczególnie dobre są dla kierowców. Nakładki nie porysują szkieł ponieważ mają specjalne gumowe noski. Dostępne są także specjalne nakładki z małym zaczepem który jest praktycznie nie widoczny. Nakładka bardzo dobrze integruje się z naszymi okularami, praktycznie tak samo jak te mocowane na magnes. Zaczep jest w ogóle nie widoczny!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka