Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

jakie oświetlenie wybrać?

26.09.09, 11:26
    Witam serdecznie
    mimo że nasze gniazdko się dopiero buduje mam już dylemat przy oświetleniu.
    Dziś wchodzi elektryk, a ja musze zdecydować jakie oświetlenie wybrać. Mam
    dylemat nad przedpokojem i łazienką. Co na sufit? czy halogeny są jeszcze w
    modzie. Przedpokój ma długość ok 4 metrów będą tak jeszcze najprawdopodobniej
    schody składane prowadzące na strych. Wiec co radzicie umieścić na początku i
    na końcu po jakimś fajnym plafonie czy może jakieś fajne halogeny? Z łazienką
    też mam ten dylemat. Wielkość 2,40mx 2,60. co Proponujecie.

Proszę o radę.
    Obserwuj wątek
      • ale_xa Re: jakie oświetlenie wybrać? 26.09.09, 22:22
        a nie masz projektu wnetrz? tak samemu sobie dobierac to troche nie najlepiej.
        w przedpokoju moze dobrze sie sprawdzic oswietlenie posrednie tj sufit
        podwieszony i swietlowki na calej dlugosci. jak podasz mail to moge ci przeslac
        skic. halogen chyba wiecej zzre enegri niz swietlowka. poza tym halogeny bardzo
        sie grzeja.
        lazienka - nie wiem zupelnie jak chcesz ja urzadzic. lepiej sprawdza sie
        rozproszone swiatlo boczne badz sufitowe i jedno mocniejsze np przy lustrze.
        niestety jest to kwestia projektu wnetrz, nie masz jakiegos znajomego ktory moze
        pomoc?
        jakby cos to pisz,postaram sie podpowiedziec ale_xa@gazeta.pl
        • Gość: Zuz Re: jakie oświetlenie wybrać? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.10, 14:05
          polecam przymierzalnie strony deko-racja.pl - tam mozesz wirtualnie wstawic rozne rodzaje oswietlenia, kolory farb, meble i na pewno pomaga to uniknac pomylki, a tez pozwala odnalezc swoj styl. produkty, ktore wstawiasz to rzeczy roznych firm dostepne na rynku, wiec to wiecej niz zabawka. ja przy pomocy tej strony wybralam kolor scian do salonu...
          Pozdrawiam,
          ZUz
      • grobur Re: jakie oświetlenie wybrać? 30.09.10, 11:56
        Możesz zdecydować się na oczka halogenowe np. w suficie podwieszanym lub kinkiety. I jednych i drugich masz na rynku zatrzęsienie. Ja bym do zimnego światła halogenów dołączył ciepłe kinkiety ścienne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka