Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Co jest na Floriańskiej w W-wie?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.04, 11:05
    Dostałam informację w PKO BP, że muszę wyrejestrować książeczkę mieszkaniową
    na Floriańskiej i dopiero wtedy mogę wystapić o premię. Niestety Pani mówiła
    mi to ponad rok temu i zdążyłam zapomnieć gdzie dokładnie na tej Floriańskiej
    i co tam jest? Pomyślałam, że może ktoś z Was wie i pomoże. Pozdrawiam,
    Obserwuj wątek
      • Gość: jac Re: Co jest na Floriańskiej w W-wie? IP: *.itl.waw.pl 04.03.04, 11:17
        na ul. Floriańskiej 10 jest sobie urząd stworzony do zatrudniania znajomych
        królika i innych popierdziołków stołkowych.
        Obywatel z książeczką mieszkaniową oraz dowodem osobistym musi się tam stawić w
        godzinach, w których normalny człowiek spedza w pracy uczciwie zarabiając na
        mieszkanko, które właśnie zamierza kupić.
        Sznowna pani Urzędniczka klepnie piękną czerwoną pieczęć na okładce ww.
        książeczki oraz podsunie nam do podpisania pożółkły świstek papieru pamiętający
        lata wczesnego Gierka. KONIEC formalności.
        Na rzeczoną Floriańską można sie dostać np. autobusem 125 a wysiąść należy na
        przystanku 'park praski'.

pozdrawiam,
        jac
      • pajonkkk Re: Co jest na Floriańskiej w W-wie? 05.03.04, 14:17
        Dodam jeszcze, ze w ktorys dzien tygodnia Pan/Pani urzednicy zajmujacy sie
        wyrejetrowaniem nie przyjmuja interesantow. Nie pomne ktory to dzien - bylem tam
        w grudniu 2003 r. I to wlasnie w tym feralnym dniu. Zapukalem, poczekalem i po
        chwili otworzyl pan, ktory po krotkiej namowie zgodzil sie mi pomoc i wszystko
        udalo mi sie zalatwic bez ponownej wyprawy na drugi brzeg Wisly (przynajmniej
        dla mnie to drugi brzeg).

A! I jeszcze jedno! Na miejscu Pan kseruje stosowne dokumenty za co pobiera
        oczywiscie oplate. :-))

Nie sadzilem, ze sa jeszcze takie miejsca.... Na prawde warto tam sie przejsc...

Pozrd.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka