Forum Dom Dom
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Co to są za lampki?

  19.11.10, 13:24
  witam,

  mam taki problem, z blokiem obok. w nocy jak wietrzę w pokoju, to widzę ten blok po drugiej stronie ulicy. stoi tam od lat 60-tych więc jest dużo starszy ode mnie a tym bardziej od czasu, gdy tu mieszkam. ale nieważne.

  interesują mnie światła w tym bloku. ale nie światła pochodzące z żarówek, czy nawet telewizorów. nie, to nie to....


  1. na klatce schodowej miga sobie czerwona lampka, taki punkcik tylko. widać to przez szybę z okna klatki schodowej. miga to na czerwono, co ciekawe jednego dnia miga szybciej (powiedzmy raz na dwie sekundy mignie) a czasami wolniej (około raz na 10 sekund). co to jest?
  2. dwóch z mieszkańców tego bloku ma ciągle świecący się punkcik na oknie, taki jakby LED, tylko mniej światła daje. słabe takie, ledwo widoczne. na oknie, pośrodku, na wysokości jakichś 20 centymetrów od parapetu. na identycznej wysokości. i ma to tylko 2 mieszkania spośród dwudziestu kilku. co to jest?

  pytam, bo być może są jakieś urządzenia (alarmy na przykład) które się stosuje i których efektem ubocznym jest takie światło. bo ozdoby to raczej nie są, zwłaszcza to na klatce schodowej. a u mnie czegoś takiego nie ma i nigdzie się z czymś takim nie spotkałem. w dzień tego nie widać i nie ma to żadnej fizycznej postaci (na przykład termometru czy wazonu itp. macie jakieś pomysły (poza tym, że jestem paranoikiem ;p)?
  Obserwuj wątek

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka