Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Przestroga przed firmą "CZAS na OKNA"

10.06.11, 16:52
    Przestrzegam przed firmą "czas na okna" która mieści się w raszynie ul rybna 71.- to NAPRAWDE MAŁO WIARYGODNA i nie profesionalna FIRMA
    Jakiś czas temu dokonałem u nich zakupu drzwi wejściowych - podczas montażu okzałao się że jeden z elementów drzwi jest uszkodzony - panowie montażyści poinformowali mnie żebym skontaktował się z ich szefem Panem Pawłem i ustalił jak zostanie rozwiązany problem.
    Pan Paweł w rozmowie telefonicznej poinformował - powiedział: "oczywiście nie ma problemu- część zamówimy - przyjedziemy i wymienimy" "niech się pan nie pzrejmuje" od tametgo momentu przez telefon od tego Pana usłyszałem to gdzieś ze 100 razy ... za karzdym razem ta sama "śpiewka" - że jutro przyjadę , że się nie wyrobili , że tej częsci na wymianę nie zabrali itp itd. miliony kłamst i ściem...

Powiem tak: ten Pan i jego firma to jedna wielka PORASZKA... i odradzam Wszystkim firmę "Czas na okna"

Tą firmę można podumować jednm zdaniem : gwarancja na wykonaną usługę w tej firmie liczona jest DO czasu odjazdu ekipy montażystów
    Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka