Forum Dom Dom
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  wełna mineralna - uwaga, oszukana kampania

  23.11.11, 22:45
  Ostatnimi czasy przyglądam się działalności branży wełniarskiej w sieci, w szczególności Knaufa, coś niebywałego, Może ktoś weźmie tych ludzi za pysk bo gadają trzy po trzy i robią obciach dla całej branży.
  Knauf robi od kilku miesięcy chamską kryptoreklamę w sieci m.in na forum GW.
  Oficjalnie wypowiada się "prawie oświecony rzecznik" najczęściej wtrórują mu internauci z nickami: ( Tommason, Kubek, Kuba, itd)
  Internauta o nicku: tommason pojawia się w wielu wątkach związanych z Knaufem i izolacją. Raz poleca produkt Knaufa, że jest super, innym razem przedstawia się jako zadowolony inwestor, który szuka materiału do ocieplenia, jeszcze gdzie indziej szkaluje konkurencje przy aprobacie rzecznika. Zdarza mu się, że podpina linki bezpośrednie do strony Knaufa a nie przeszkadza to rzecznika zapytać nieśmiało jakim produktem Tomasson docieplił swój dom(!). Jeśli Tommason to nie fikcyjna postać stworzona na potrzeby słabej kampanii na budowlanych forach internetowych nowego produku Knaufa ( nomen omen kampania dyskredytuje całą branże wełniarską informuje klientów m.in o tym, że normalna wełna jest gryząca, posiada substancje niebezpieczne dla zdrowia m.in fenole i formaldechydy które po jej użyciu są odczuwalne w pomieszceniach(SIC!) itd. ,itp.) to jest to osoba niezrównoważona psychicznie! Wystarczy wrzucić do wyszukiwarki forum GW jego nick: Tommason. Wychodzi że facet nic nie robi od kilku miesięcy tylko wypisuje na forach gazety peany na temat wełny ekologicznej Kanufa albo wymyśla jakiś problematyczny wątek by prowadzić dyskusje z Rzecznikiem lub inną podstawioną osobą tylko po to by zareklamować produkt Kanufa albo dowalić konkurencji. Panie rzecznik o ile może pan wypisywać bzdury które po wpisach na forum przejadły się wszytskim to ataki promujace fałszywe infroamcje są karalne. Tommason i i inne postacie w chamski sposób dyskredytują konkurencje polistyrenową ( postacie które się notorycznie przewijają to Kuba, Kubek). Swoją drogą to czekam kiedy ktoś się za to szemrane towarzystwo weźmie. Już kilka osób dyskretnie sugerowało Panu zaprzestanie kampanii bo ośmiesza nie tylko siebie ale cały koncern. Jak mantrę powtarza reklamowe slogany.
  Poniżej załączam najlepsze wątki z Tommsonem, na większości z nich jest często rzecznik Knaufa.
  Linki do wątków: Wątek Tommason z rzecznikiem i Kubą:
  forum.gazeta.pl/forum/w,217,129248572,,ocieplenie_styropianem_a_wilgoc_.html?v=2
  forum.gazeta.pl/forum/w,217,129346652,129946851,Re_Ocieplanie_domu_welna_mineralna.html
  Tommason w wielu miejscach sieci reklamuje Knaufa, występuję w wątkach z rzecznikiem, w tym wątku UWAGA NAJLEPSZE
  tutaj ommason piszę że docieplił dom, rzecznik z zaciekawieniem pyta jakim materiałem
  forum.gazeta.pl/forum/w,25,120715868,,Czym_najlepiej_ocieplic_dom_.html?v=2
  mimo że kilka dni wcześniej reklamował w wątku Knaufa
  forum.gazeta.pl/forum/w,25,120489407,127141171,Re_czy_warto_polozyc_welne_mineralna_.html
  Obserwuj wątek

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka