Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Proszę o pomoc. Żeliwna futryna!!!!

IP: *.starachowice.vectranet.pl 09.02.12, 19:23
    Witam przepraszam że nie w dziale remont ale nie chce mi się pisać dlaczego. Chciałbym was zapytać o demontaż starej żeliwnej futryny. A mianowicie chciałbym w swoim kupionym mieszkanku zdemontować starą żeliwną futrynę i by zrobić ładne wejście do pokoju ze ścian. Dlatego zwracam się z prośbą o to jak to wykonać chodzi mi generalnie o to (wiem że trzeba wykuć) tyle że co potem trzeba zrobić jakiś klejowy podkład (jeśli tak to z czego) i później szpachlę czy po wykuciu od razu wyrównać szpachlą i wyrobić ładne wejście. Czy ona jest w ogóle puszczona też w podłodze?. Prosiłbym o to by ktoś napisał krok po kroku po wykuciu tak poglądowo. Posiadam niewielkie wykształcenie budowlane ale mniej więcej się orientuję. To stary MZBM - wski blok 40 letni z płyty. Można wynająć firmę zajmującą się wykończeniami ale to są koszta a mi zależy na ich zmniejszeniu proszę o radę i dziękuję za poświęcony czas. Nie piszcie w stylu "o boże"czy "wynajmij firmę" przecież wiecie jakie to koszta a poza tym to strata waszego i mojego czasu.
    Obserwuj wątek
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka