Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Pomysł na pęknięte lustro

31.03.13, 15:57
    Chciałabym podzielić się fajnym pomysłem.W sypialnianej szafie strzeliła dołem tafla lustra (została w ciemnosciach potraktowana żelazkiem , które stało na podłodze:x)
    Niedawno trafiłam w sklepie z materiałami biurowymi.. na lustrzane duże naklejki na ścianę.Przeróżne motywy.Wybrałam wielki dzban z kwiatami i motylkami.Chodziło mi o wielkość materiału do wycinania.Naklejka jest bardzo gruba,łatwo z niej wycinać nożyczkami.Dzban posłużył mi na gałązki,mniejsze elementy na wymyślne kwiaty i listki..motylki wzleciały na górę szafy.Wygladą bajecznie..trzyma się rewelacyjnie..nikt by nie pomyślał ,że to zamaskowana usterka:)
    Obserwuj wątek
      • kol.3 Re: Pomysł na pęknięte lustro 31.03.13, 19:35
        Wiesz co, też nam padło jedno lustro w wielkiej 4-drzwiowej szafie. Mąż zamówił lustro u szklarza, kosztowało naprawdę bardzo bardzo niedrogo. Może i dobrze rozwiązałaś swój problem, tylko nie wiem, czy opłacało się aż tak gimnastykować.
        • dzikistaw Re: Pomysł na pęknięte lustro 31.03.13, 20:29
          Oczywiście gdyby to było takie proste nie szukałabym co z tym fantem zrobić! Szafa jest cała z kryształowych luster ma ponad 3m szerokości a drzwi przesuwne mają wtopione złote zdobniki .Gdybym wymieniła jedna taflę to dopiero byłby efekt;).Wiesz nie chodziło mi o to ,że mam problem a bardziej zależało mi na podzieleniu się pomysłem.Uwierz ludziom tłuką się naprawdę przeróżne rzeczy (nie wnikam czy stać ich na nowe ,czy też mają do nich sentyment).Miło mi będzie jeśli moja rada komuś się przyda."Zdrowemu"lustru ,też można dodać niepowtarzalnego uroku..kto co lubi.Efekt piorunujący:P
        • dzikistaw Re: Pomysł na pęknięte lustro 03.04.13, 13:12
          Jasne, logiczne myślenie na pierwszym planie.Nigdzie nie napisałam ze to pomysł na szafę.(Ja na szczęście mogłam sobie pozwolić na takie zatuszowanie).Jeśli masz obawy ,że lustro w każdej chwili może odciąć palce domownikom ...to na co czekasz?!
          ---------------------------------------------

Wstawiam link jak wyglądają przykładowo takie naklejki..i pięknie prezentują się nie tylko na ścianie ,czy też uszkodzonym lustrze:) Są w miarę grube.
          xarchiwum.pl/lustrzana-naklejka-naklejki-lustro-na-sciane-slon-i1772688694.html
      • deco_rabbit1 Re: Pomysł na pęknięte lustro 23.12.16, 13:37
        Zapraszam Was do odwiedzenia naszej strony www.decorabbit.pl , gdzie znajdziecie sporo ciekawych produktów do dekoracji wnętrz robionych na indywidualne zamówienie. Polecam zwłaszcza nasz autorski pomysł – lustra dekoracyjne z grafiką na ramie: decorabbit.pl/14-lustra Robimy też fajne poduszki dekoracyjne, grzejniki szklane z nadrukiem oraz fototapety. Specjalizujemy się w personalizacji, dzięki czemu możecie stworzyć niepowtarzalne dekoracje, wybierając grafikę, wymiary, kolory oraz różne wykończenia. Do zobaczenia :)
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka