Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Nowy parkiet - jaki położyć?

14.04.14, 16:43
    Robimy u siebie generalne zmiany i porządki. Podłogi też to dotyczymy. Chcemy położyć coś reprezentacyjnego i solidnego. Jaki gatunek drewna dobrze by się sprawdziła przy sporej eksploatacji?
    Obserwuj wątek
      • moskit300 Re: Nowy parkiet - jaki położyć? 18.04.14, 18:47
        Egzotyczne dobrze się sprawdzają przy dużej eksploatacji, ale i dębowa daje radę. U moich rodziców leży od lat i jest ok. Ale nawet najlepszy gatunek nie pomoże, jeśli zostanie niedbale położony.
        • teneda Re: Nowy parkiet - jaki położyć? 26.04.14, 22:42
          moskit300 napisał(a):

> Egzotyczne dobrze się sprawdzają przy dużej eksploatacji, ale i dębowa daje rad
          > ę. U moich rodziców leży od lat i jest ok. Ale nawet najlepszy gatunek nie pomo
          > że, jeśli zostanie niedbale położony.

Kłaść tego na pewno nie będziemy sami. Chcemy wziąć profesjonalistów, ale jeszcze się na żadnych nie zdecydowaliśmy.
          • Gość: tariska Re: Nowy parkiet - jaki położyć? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.05.14, 13:26
            to może podpytaj tutaj - ardi.com.pl/9.podlogi z tego co wiem mają dobrej jakości drewno i montaż tez oferują w zakresie u siebie.
          • maduraa Re: Nowy parkiet - jaki położyć? 07.05.14, 18:52
            Jak jest problem z decyzją, to moge pomóc. Radzę zainteresować się Parkiet Studio, nie tylko dlatego, że bogatą mają ofertę, ale też dlatego właśnie, że wykonawcy są na poziomie u nich.
      • Gość: Dire Re: Nowy parkiet - jaki położyć? IP: *.adsl.inetia.pl 04.06.14, 15:14
        Podłogi FnishParkiet, jak najbardziej nadają się na ogrzewanie podłogowe. Zwłaszcza warstwowe. Tyle teorii, jak jest w praktyce i jak to się ma do rzeczywistości - nie wiem.
      • Gość: Kotka Re: Nowy parkiet - jaki położyć? IP: *.adsl.inetia.pl 08.06.14, 18:06
        A co myślicie o Finishparkiet? Podłoga gotowa, z drewna? Świetna kolorystyka i doskonałe wykończenie - widziałam w Parkiet Studio na Bartyckiej w Warszawie.
      • Gość: Histeria Re: Nowy parkiet - jaki położyć? IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.14, 13:10
        Hej, czy ktoś miał do czynienia z olejowskiem osmo-polska.pl/ na podłodze, doradzają nam go sprzedawcy, u których kupujemy podłogę, a słyszałam o nim nieco negatywnych opinii. Między innymi takie, że trudniej go konserwować i pielęgnować, oraz, że łatwo wyciera się w ciągach komunikacyjnych.
      • Gość: Histeria Re: Nowy parkiet - jaki położyć? IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.14, 13:12
        Hej, czy ktoś miał do czynienia z olejowskiem Osmona podłodze, doradzają nam go sprzedawcy, u których kupujemy podłogę, a słyszałam o nim nieco negatywnych opinii. Między innymi takie, że trudniej go konserwować i pielęgnować, oraz, że łatwo wyciera się w ciągach komunikacyjnych.
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka