Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

jak urządzić ten salon?!

27.12.14, 18:39
    Witam, Chciałbym w najbliższym czasie przeprowadzić remont salonu, który jest pokojem przejściowym. Nie mam koncepcji co do tego pokoju zwłaszcza, że jest mało miejsca w nim. Okna ustawione na zachód.
    Poniżej zdjęcia pokoju oraz wymiary. Chciałbym umieścić sofę - już kupiona o szerokości 230cm - pokazana na zdjęciu z wymiarami. Dodatkowo jakiś stół - najlepiej mały który można rozłożyć. Telewizor i jakaś witryna też by się przydała. Wspomorze ktoś pomysłami? Z góry dziękuję:)
    salon1
    salon2
    salon3
    schemat salonu
    Obserwuj wątek
      • zulka01 Re: jak urządzić ten salon?! 28.12.14, 12:21
        Nie wiem,czy Ci pomogę,ale ja zostawiłabym kanapę tam gdzie jest. Umieszczona tam gdzie zaznaczyłeś będzie sporą zawalidrogą na trasie przedpokój - kuchnia. Stół ustawiłabym pod oknem - będzie blisko kuchni. Mam stół (Klose) 95 x 95 z możliwością wydłużenia go o 2 wkładki po 50cm każda. Dokupiłabym mały stolik kawowy (może na kółkach), który w zależności od potrzeb stałby przed kanapą lub z jej boku.
        Przesyłam Ci link do moich "projektów".
        picasaweb.google.com/110772826630204280781/28Gru2014?authuser=0&authkey=Gv1sRgCJSd8-7gu9CwMg&feat=directlink
        • ggrant Re: jak urządzić ten salon?! 28.12.14, 21:07
          Bardzo dziękuję za projekty:) Są urocze i pomysłowe. Pomysł ze stolikiem jest genialny w swej prostocie. Myślałem o prostokątnym ale kwadratowy zabierze mniej miejsca. Jeśli można wiedzieć ile przy Twoim stole potrzeba miejsca tak by swobodnie usiąść przy nim. Patrząć na projekty naszła mnie myśl by może powiesić TV a pod nim stała by szafka rtv do której można by dosuwać stolik kawowy. Tylko musiała by być tego samego design'u.
          • zulka01 Re: jak urządzić ten salon?! 29.12.14, 13:43
            Cały kącik jadalny ma wymiary ok. 2,60 x 1,60 przy stole z dołożoną jedną wkładką (stół ma 145cm długości). Wklejam Ci link do zdjęć tego stołu - dwa pierwsze to 95x95, a trzecie 145x95 + kot ;-).

picasaweb.google.com/110772826630204280781/29Gru2014?authuser=0&authkey=Gv1sRgCMjr5YKsi-zJdw&feat=directlink
            Powieszenie tv to bardzo dobre rozwiązanie. Co do designu mebli to tak jak pisałam - stół i krzesła Klose natomiast stolik kawowy, szafkę rtv,itd., robił pan stolarz na zamówienie ponieważ nie znalazłam nic co by mi odpowiadało. Kolor bardzo zbliżony do koloru stołu,choć nie identyczny,ale ponieważ meble nie stoją obok siebie, to ta drobna różnica jest niezauważalna.
            Pozdrawiam.
      • nepla-gold Re: jak urządzić ten salon?! 16.01.15, 15:51
        Myślę, żo może pomóc Ci program do samodzielnego projektowania wnętrza ;) Wg mnie świetna sprawa, można sobie wszystko ładnie ogarnąć, sprawdzić wszystkie pomysły. Tutaj jest taki program zbudujmyto.pl/wirtualny-dom
      • 123-turysta Re: jak urządzić ten salon?! 18.01.15, 08:26
        Jeżeli mieszkasz w Krakowie lub w okolicach polecam projektantkę wnętrz z Glam Design. Szczegółowe informacje, przykładowe projekty wnętrza oraz realizacje można znaleźć na stronie. Projektantka też pomoże w doborze mebli i dodatków bezpośrednio w sklepie - niektórzy projektanci wnętrz nie oferują takiego wsparcia dla klientów.
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka