Forum Dom Dom
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  okna, drzwi, rolety Bydgoszcz

  27.10.16, 19:33
  Zamierzam wymienić w mieszkaniu okna, drzwi i zamontować rolety, czy ktoś kojarzy jakiegoś producenta z okolic lub z Bydgoszczy. Trafiłam na Stolmar ale nie znam firmy chociaż patrząc na nowoczesne systemy okienne wydaje się być ok...ktoś coś poleci?
  stolmar24.com/okna-pvc/
  Obserwuj wątek
   • tolkin01 Re: okna, drzwi, rolety Bydgoszcz 31.10.16, 13:22
    Szukanie producenta ze swoich okolic jest totalnie bez sensu. Szukaj punktu sprzedaży, a nie producenta. Gdyby każdy kupował tylko u producentów znajdujących się w pobliżu, to bylibyśmy na poziomie epoki kamienia. Produkcje byłyby w garażu, bo nikomu nie opłacałoby się robić fabryki, inwestować w technologie i rozwój. Do tego nie kupuj wszystkiego u jednego producenta. To, że ktoś robi dobre rolety, nie znaczy, że zrobi dobre okna, albo drzwi. Producent drzwi nie musi robić perfekcyjnych rolet.
   • borgerj Re: okna, drzwi, rolety Bydgoszcz 26.04.21, 15:06
    Najlepiej wybrac producenta i po nim poszukać najbliższego salonu, który ma w ofercie dane okna. To najlepsza metoda. Inaczej to takie szukanie w ciemno i nie wiadomo na co się trafi. A firmowy salon zawsze gwarantuje odpowiednią jakość. My mamy okna od oknoplastu i tak szukaliśmy punktu. Salon o ststusie premium (tak oznaczony na stronie producenta) to wwypadł Sampre na Fordońskiej. I tam zamówiliśmy i okna, drzwi i wszystko z montażem.

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka