Forum Dom Dom
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Wynajem mieszkania matce z dziećmi

  22.05.20, 21:02
  Mieszkanie wynająłem pani( pani specjalnie z małej litery napisane ).
  Wprowadziła się pod koniec stycznia tego roku, nawet za te 10 dni jej nie liczyłem. Niech tam ...
  Już po miesiącu wiedziałem, że będą/są problemy. Czekałem na wpłatę czynszu i opłat 3 tygodnie, w następnym miesiącu znów opóźniona płatność i znów ... W tym miesiącu pani nie zapłaciła, wcale. Termin był 05 maja.
  Dziś rano przysłała SMSa że wyprowadziła się, za maj nie zapłaci.
  Proszę przekazanie mieszkania i zwrot kluczy - nie może, wyprowadziła się do innego województwa. Że pocztą wyśle. Fajnie, listonosz wrzuci klucze do skrzynki razem z kluczami do tejże ... Sprawa kluczy na razie nie rozwiązana.
  Mam jeden zapasowy, wszedłem do mieszkania i ... Chryste Panie na Rowerze.
  Mieszkanie KOMPLETNIE i całkowicie zdewastowane. Ściany pomazane do samego sufitu bazgrołami dzieci, resztkami jedzenia i czymś tam jeszcze. Ja uważam że to gawno, zięć mówi , że czekolada. Nikt z nas nie odważył się zweryfikować organoleptycznie swej tezy.
  Szyby w drzwiach do pokoi i łazienki powybijane. klamki od okien i drzwi powykręcane i nie ma ich, nowe meble zaszczane, wymazane resztkami jedzenia, w kuchni drzwiczki od szafek powyrywane ... Reszta mieszkania w adekwatnym stanie, czyli syf, brud nie do opisania.
  Zgłosiłem dewastację na policję.
  Pani w SMSie napisała, że to normalne zużycie. Ja natomiast takiego chlewu w życiu nie widziałem. U normalnych ludzi przynajmniej.
  Ostrzegam - Sylwia T. Panna z czworgiem dzieci.
  Dałem się nabrać. Dostałem poświadczenie notarialne o poddaniu się egzekucji przez komornika czułem się ( w miarę ) bezpieczny. Nie sądziłem że trafię na coś takiego.
  Jutro więcej. Może nawet zdjęcia się spróbuję ...
  Remont i naprawa zniszczeń około 20tys.zł
  Kaucja 1800zł. Policja umywa ręce. Umowa była i pani w myśl zasady "wolnoć Tomku w swoim domku" miała prawo rządzić się po swojemu. Zostaje sprawa cywilna ... pani nie ma żadnego majątku, kilka spraw w sądzie i komornika na głowie.
  Teraz ... nigdy wżyciu już nie wynajmę matce z dziećmi ... nigdy ...
  Obserwuj wątek

  Popularne wątki

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka