Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

robot sprzatający mopujacy 2 w 1

03.11.22, 17:58
    Witam
    poszukuje skutecznego robota sprztającego z fukją mopowania 2w1 ale jednego już miałem byl to robot w kwocie 2500 zl niestyty nei dawal sobie rady guubił się ślizgał po podłodze przy mopowaniu został zwrócony mam dwa rodzje podłogi tarakorta jest kolorze brazu i ciemna na tej podlodze robot poległ nie mopował slizgał się
    i panele wiec sa to podlogi twrde szukam dobrego robot sprawdzonego przez kogos nie chce znów się borykć z reklamcjami ktoś ma doświdczenie i może polecic robota, który mopuje ui umyje np zaschnięte plamy po cherbacie albo kawie a nie rozmaż tylko jakie polecice srpawdzone roboty
    Obserwuj wątek
      • koperek85 Re: robot sprzatający mopujacy 2 w 1 04.11.22, 17:18
        Mam xiaomi mi mop pro. Ma funkcję 2w1 czyli odkurza i mopuje w tym samym czasie. Mopuje na jodełkę więc przejeżdża to samo miejsce kilka razy. Myje samą wodą. Do codziennego przecierania podłogi jest super. Nie zostawia smug. Ale zaschniętych plam raczej nie usunie. Nawet mój odkurzacz pionowy mopujący nie radzi sobie z zaschniętymi, mimo że ma szczotkę obrotową. Na brązowych panelach nie ma żadnych problemów. Używam już 2,5 roku

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka