Forum Dom Dom
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Projekt wymarzonego domu w 5 minut!

  23.02.23, 16:54
  Gotowe domy modułowe- projekt wymarzonego domu w 5 minut! W HOCOMO to realna opcja!

  Formalności, pieniądze i niepewny termin realizacji spędzają sen z powiek wielu marzącym o własnych czterech ścianach i przydomowym ogródku. W końcu krążące w społeczeństwie przekonanie o tym, jak ciężko- jeszcze w dzisiejszych czas, buduje się dom, zasiewa ziarno niepewności. Ono rodzi wahania, wątpliwości i pytania: czy udźwignę to finansowo? Czy prędzej nie osiwieję?


  Projekt w 5 minut- dom 70 m², 35 m² , powyżej 100 m²
  Budowa domu, począwszy od projektu przez formalności po realizację, może być przyjemnością. Owocnym i dobrze wspominanym czasem. Już teraz zasiądź wygodnie i włącz nasz film na YouTube Jak wybrać i wycenić dom w 5 minut. Przekonasz się, że stworzenie projektu to czysta przyjemność.

  Na filmiku prezentujemy, jak wygląda projektowanie domu modułowego z naszym konfiguratorem. Zanim jednak przejdziesz do konfiguratora, polecamy zajrzeć do porównywarki. Są tam propozycje domów modułowych. Kliknij w zakładkę oferta, a następnie porównywarka. To spora dawka wiedzy o naszych domach szkieletowych. Porównasz wiele modeli, sprawdzisz czas montażu i podstawową cenę.

  W konfiguratorze po prostu stworzysz swój wymarzony dom. Po lewej stronie wybierasz parametry, po prawej widzisz, jak będzie wyglądał Twój dom.

  Modułowe domy HOCOMO to gwarancja ceny i terminu
  Zabieramy od Ciebie formalności- my się tym zajmiemy, za to od początku wiesz, ile zapłacisz za dom i kiedy on stanie na Twojej działce. Korzystając z konfiguratora, wybierając poszczególne opcje, cena ulega zmianie, na bieżąco śledzisz, aż w końcu, po całych 5 minutach, poznasz koszt swojego domu marzeń.

  Ostatnim etapem konfiguracji jest wybór terminu. To dzień, w którym na Twojej działce zacznie stawać dom. Czas realizacji zależy od projektu, jest to maksymalnie kilka dni.

  Nie czekaj, sprawdź cenę swojego wymarzonego domu modułowego już teraz! Zapraszamy do obejrzenia naszego filmiku na YouTube youtu.be/pGygjoSjj_g udowadniamy, że projekt domu to 5 minut Twojego cennego czasu.
  Obserwuj wątek

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka