Forum Dom Dom
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Koniec Flipów Mieszkaniowych - Co Teraz??

  17.03.23, 09:33
  Nowość na rynku flipów. Dom z gruntem przebija flipy mieszkaniowe pod względem zysków.

  Kupno nieruchomości do remontu po niskiej cenie to dla wielu osób sposób na życie. Flip jest Polsce coraz popularniejszy, ale mieszkania przestają być tym co nasyca zainteresowanych kupnem nieruchomości. Nadchodzi nowa era, flip na dom w cenie kawalerki. Taka inwestycja przynosi wyższy zwrot niż przy flipach mieszkaniowych. Poza tym jest to atrakcyjna inwestycja, jeśli chodzi o wynajem długoterminowy/krótkoterminowy.

  Hocomo oferuje domy całoroczne, mieszkalne i domy rekreacyjne. To dobry sposób, by zabezpieczyć oszczędności przed szalejącą inflacją. Z pewnością już zastanawiasz się, jaki zysk przynosi inwestycja w domek modułowy? Szczegółowe odpowiedzi znajdziesz w naszym filmie na YT, a poniżej pokrótce omawiamy, dlaczego flipy w domy z gruntem to przyszłość.

  Domy rekreacyjne niedaleko stolicy
  Warszawa w 2021 roku liczyła 1,86 mln mieszkańców. Z danych GUS-u wynika, że liczba mieszkańców rośnie z roku na rok. Dla inwestora oznacza to lukratywny interes. Domy rekreacyjne na wynajem blisko wody, w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku miasta, a zarazem w niedalekiej odległości od Warszawy to niemal pewne, że domek w sezonie będzie tętnił życiem.

  Flip domu z gruntem- jaki zysk?
  Wielu inwestorów obawia się tego typu flipów, bo to nowość. Przecieramy szlaki. Fakt, oznacza to więcej obowiązków pod względem formalnym i prawnym, ale zyski są wyższe. Każdemu inwestorowi oferujemy wsparcie, a w jego ręce oddajemy uzbrojoną działkę, sprawdzoną pod względem prawnym. Do tego dom całoroczny w stanie takim, jaki zostanie wybrany w konfiguratorze. Obecnie ludzie uciekają z miast, jeśli nie na stałe, to tak często jak mogą. Flip w dom mieszkalny się opłaca. Dlaczego? Szczegółowo obrazuje to nasz filmik na YT. Pokrótce koszty inwestycji (ceny ubiegły rok- 2021) wyniosły:

  • działka i uzbrojenie- 70 tys. zł,

  • dom- 120 tys. zł,

  • wykończenie 40 tys. zł.

  Łączny koszt, który poniósł inwestor za dom rekreacyjny to 230 tys. zł. Zamierza go sprzedać za 90 tys. zł. Od tego konieczne jest zapłacenie podatku. Jest to bardzo atrakcyjna kwota w przypadku flipów. Warto pamiętać, że ceny nieruchomości nadal idą w górę i dom z każdym rokiem zyskuje na wartości. Poza tym, gdy cała zaplanowana przez nas przestrzeń zostanie zagospodarowana, cena domu poszybuje w górę. Jeśli nie wiesz jak inwestować w dom z gruntem, przerażają Cię regulacje prawne, to po prostu zadzwoń do nas. Pomagamy, odpowiadamy na pytania, służymy radą.

  Ile można zarobić na wynajmie?
  Stawki są obecnie wysokie, dlatego inwestorzy zarabiają niemało na wynajmie domków. Bliskość stolicy, to niemal pewność, że domki w sezonie nie będą puste. Do wyboru są różne opcje inwestycji w dom z gruntem na wynajem długoterminowy/krótkoterminowy. Mniejsze i większe. Za wynajem mniejszego domku stawka dobowa to od 350 do 400 zł. Za większy nawet 800 zł.

  Kompaktowe domy modułowe
  Koniecznie obejrzyj filmik na YT. Prezentujemy kilka domów, jeden w środku. Dom modułowy 35 m to kompaktowość, przestrzenność i duża wygoda. Patrząc na niego jako na dom rekreacyjny, to wręcz wymarzone miejsce do spędzania czasu. Wokół zielono, przez taras przebija się duże drzewo, widok na staw. Duża działka, przyjemne otocznie, jednym słowem to najlepsze miejsce do ładowania baterii. W tym domu modułowym jest naprawdę sporo miejsca. Na dole znajduje się kuchnia z salonem o wysokości 4,5 m- co tworzy wrażenie dużo większej przestrzeni. Poza tym są dwa pokoje. Jeden z nich śmiało może być sypialnią, a drugi schowkiem bądź pokojem na zabawki, czy służyć jako miejsce do zabawy dla dzieci. Na dole jest również łazienka. U góry znajduje się antresola użytkowa. Może być otwarta, ale może być też zamknięta. Decydując się na drugą opcję, stworzysz przytulną sypialnię bądź fantastyczny pokój do zabaw dla dzieci.

  Ekologiczny dom rekreacyjny albo całoroczny
  Dom jest kompaktowy i przestronny. Poza tym ekologiczny, między innymi dzięki ogrzewaniu klimatyzacją. Posiada też szereg funkcjonalnych rozwiązań, jak choćby niemała kuchnia. Domy są wygodne, a zarazem położone w pięknych okolicznościach przyrody. Taka inwestycja w dom mieszkalny czy rekreacyjny po prostu się opłaca.

  Kliknij w www.youtube.com/watch?v=LjjJjabf7AM i koniecznie obejrzyj cały film. Zobaczysz nie tylko domy rekreacyjne, ale również niezwykłe okoliczności przyrody, w których się znajdują. W filmie zawarta jest też odpowiedź na pytanie o kredyt na dom, a konkretnie podana jest wysokość raty, gdy chcesz kupić dom modułowy ze wsparciem banku.
  Obserwuj wątek

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka