Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Powolne Biura Posrednictwa

IP: *.toya.net.pl / 10.0.227.* 11.05.02, 14:22
    Czy zdarzylo sie komus,ze licencjonowany posrednik szukal Wam mieszkania nie
    szukajac wcale?!Ze 4 m-ce temu podpisalam umowe z Biurem,bo zainteresowala mnie
    jedna z ich ofert publikowana w prasie.W umowie zaznaczone zostalo,jaki typ
    mieszkania mnie interesuje,jaki poziom cenowy,lokalizacja.Pan oswiadczyl,ze to
    zaden problem,za kilka dni dostane mase ofert,a od reki nie jest w stanie dac
    nic wiecej,bo w komputerze musial by dlugo szukac.Po kilku tygodniach
    odwiedzilam pana,nic nie mial przygotowane,po kilku nastepnych spytal,czy
    umawialismy sie na ten konkretny dzien?I dodal,ze w umowie nie jest napisane,ze
    on musi w jakims okreslonym czasie te oferty przygotowac.Szlag mnie trafil,bo
    kase za szukanie wzial,a nie zrobil absolutnie nic.Poza awantura nie zyskalam
    niczego,umowe zerwalam,kasy nie odzyskalam i zastanawiam sie,czy nie zrobic mu
    odpowiedniej reklamy.
    Obserwuj wątek
      • Gość: logistyk Re: Powolne Biura Posrednictwa IP: *.sap-ag.de 13.05.02, 09:19
        to mi pachnie oszustwem

Gość portalu: Maa napisał(a):

> Czy zdarzylo sie komus,ze licencjonowany posrednik szukal Wam mieszkania nie
        > szukajac wcale?!Ze 4 m-ce temu podpisalam umowe z Biurem,bo zainteresowala mnie
        >
        > jedna z ich ofert publikowana w prasie.W umowie zaznaczone zostalo,jaki typ
        > mieszkania mnie interesuje,jaki poziom cenowy,lokalizacja.Pan oswiadczyl,ze to
        > zaden problem,za kilka dni dostane mase ofert,a od reki nie jest w stanie dac
        > nic wiecej,bo w komputerze musial by dlugo szukac.Po kilku tygodniach
        > odwiedzilam pana,nic nie mial przygotowane,po kilku nastepnych spytal,czy
        > umawialismy sie na ten konkretny dzien?I dodal,ze w umowie nie jest napisane,ze
        >
        > on musi w jakims okreslonym czasie te oferty przygotowac.Szlag mnie trafil,bo
        > kase za szukanie wzial,a nie zrobil absolutnie nic.Poza awantura nie zyskalam
        > niczego,umowe zerwalam,kasy nie odzyskalam i zastanawiam sie,czy nie zrobic mu
        > odpowiedniej reklamy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka