Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Dworek polski

11.01.06, 13:31
    Kochani, czy ktos cos wie o tej firmi i jej produktach - domkach - osiedlach?
    bardzo nam sie podoba, prosze o info
    Obserwuj wątek
      • jack9 Re: Dworek polski 11.01.06, 16:24
        Znajomy ma dom wybudowany przez nich - wypowiadał się o firmie bardzo pozytywnie
        ja właściwie te zbyłem zdziwiony tempem działania - dom róśł w oczach
        • azja_25 Re: Dworek polski 11.01.06, 16:40
          deklaruja postawienie w ciagu 4 miesiecy, to domy o konstr drewnianej, bedziemy
          brac kredyt - ja osobiscie obawiam sie czy ten dom przetrwaja 30 lat,zanim
          splacimy, no i zastanawiam sie czy jest cieplo, jak drogie jest utrzymanie i co
          z potencjalnymi zlodziejami.. w sumie to odludzie..
          • jlewando1 Re: Dworek polski 14.02.06, 01:50
            Mieszkam w takim cztery miesiące i wiedziałem, że chcę tak mieszkać już 3 lata
            temu. Lokalizacja Łoziska. Wskazany samochód na dojazd. Moim zdaniem dom
            przetrwa i więcej jak 30lat, choć nic nie jest wieczne. Jeśli chodzi o
            szczegóły, ważne aby przy wybraniu obcji kominka z płaszczem wodnym, poprosić o
            zainstalowanie termy 150 l. W innym wypadku, aby mieć ciepłą wodę trzeba
            trzymać temperaturę wody w "płaszczu wodnym" 80 0c, co bedzie powodowało ciągłe
            dokładanie do kominka, również latem, bo załaczenie dwóch grzałek po 6kW to
            kosmiczne wydatki na prąd.
            Dom stosunkowo szybko sie wychładza przy wietrznych dniach i nocach w niskich
            temperaturach, lecz wiadomo, że ta zima jest specyficzna. Problemu jednak jest
            stosunkowo niewielki, bo i ogrzać pomieszczenia można szybko.
            Klimat domu jest niepowtarzalny i chce się do niego wracać. Po przekroczeniu
            progu mozna zapomieć, że w zasadzie obok jest miasto i zgiełk. Całe otoczenie
            to "wsi spokojna, wsi wesoła" - żyć nie umierać.
            Jeśli chodzi o złodziejstwo, to najlepiej podpisać umowę na ochronę. Każdy dom
            takową posiada. Domy chronione są przez jedną firmę ochroniarską, każdy
            indywidualnie. Koszt 70zł netto +22%vat
            • Gość: mppb Re: Dworek polski IP: *.aster.pl 29.03.06, 19:28
              Witam,
              czy mógłbyś podać do siebie namiar na email lub gadu gadu. chcemy kupić taki
              domek i chętnie bym zadała kilka pytań.
              dzięki

bieniek@aster.net.pl
      • minkapinka Re: Dworek polski 11.01.06, 16:57
        dla mnie to tragedia, wiejskie chaty kryte papą
        • lajlah Re: Dworek polski 15.02.06, 09:39
          Minkopinko, zanim cos napiszesz to zastanów się moze najpierw. To nie są
          wiejskie chaty, tylko domy drewniane budowane w stylu dworku i nie są kryte
          papą.Piękne domy w pięknej okolicy, mające swój niepowtarzalny urok i atmosferę.
          A dla mnie tragedią byłoby mieszkanie w bloku.
          • minkapinka Re: Dworek polski 15.02.06, 10:10
            lajlah napisała:

> Minkopinko, zanim cos napiszesz to zastanów się moze najpierw.

zawsze zastanawiam się zanim cos napisze

To nie są
            > wiejskie chaty, tylko domy drewniane budowane w stylu dworku i nie są kryte
            > papą.
            dla mnie pokrycie dachu jak i same domy wyglądają tandetnie. Widziałam dużo
            ładniejsze domy w stylu dworku, chociaz za tym stylem nie przepadam.

Piękne domy w pięknej okolicy, mające swój niepowtarzalny urok i atmosferę.

Piękna okolica - pola, zero drzew, dojazd fatalną drogą. Za płotem osiedle w
            budowie...

> A dla mnie tragedią byłoby mieszkanie w bloku.
            Pisałam coś o wyższości mieszkania w bloku? Nie przypominam sobie.

• maluj Re: Dworek polski 01.04.06, 23:08
              Zanim zaczniesz budować z Dworkiem, poczytaj na Forum MURATORA czy też na Forum
              Budownictwo Drewniane. Bardzo wiele krytycznych i chyba konkretnych uwag.
      • Gość: Witold Re: Dworek polski IP: *.crowley.pl 01.04.06, 23:12
        Poczytaj chociazby tu - forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=63314

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka