Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Komplety wypoczynkowe SWALEN

04.11.02, 12:34
    Witam

Wpadly mi w oko wypoczynki SWALEN (zdaje sie, ze firmy z grupy Swarzedza).
    Za komplet skorzany rogowka plus fotel chca od 3 do 4 tys i porownujac to z
    np. IKEA czy innym domofaber, nie jest oszalamiajaca cena.

Ma ktos doswiadczenia z mebelkami tej firmy?
    Obserwuj wątek
      • adalip Re: Komplety wypoczynkowe SWALEN 19.12.16, 08:52
        trzeba było im powiedzieć dosadnie, jakie konsekwencje prawne ich czekają, dopiero wtedy uznali reklamację. Teraz mam meble od caya design - fajne, wygodne, nowoczesne no i nic się z nimi nie dzieje, więc polecam :)
      • mecenasanna Re: Komplety wypoczynkowe SWALEN 27.12.17, 12:44
        Odradzam i zniechęcam do kupna mebli tej firmy Swalen w Swarzędzu. Mają filie w Gali w Lublinie. ja tam właśnie kupiłam sofę kilka lat temu ze skóry ekologicznej. Miała być bardzo dobrej jakości. Obecnie po paru latach w zasadzie stania w pokoju w nieużywanym stanie zaczęła się sypać z niej skóra i zrobiło się to badziewie. Zapłaciłam za nią wtedy ponad 3000 zł a w tej chwili nadaje się do wyrzucenia. Nawet nie chcieli za bardzo rozmawiać i wycenić jej na nowa inną, skórę. Olali sprawę gdyż już jest po gwarancji. Musze we własnym zakresie ja dać do wyceny i przetapicerowania. Nie polecam zdecydowanie tej firmy!
      • joannnnna Re: Komplety wypoczynkowe SWALEN 03.10.21, 14:27
        Zgadzam się, co do poprzenich opinii, że firma Swalen produkuje meble bardzo słabej jakości za wygórowaną cenę. Po kilku miesiącach użytkowania z narożnika za ponad 7000 zł zaczęły wychodzić nieestetyczne białe, skręcone nitki. Po oględzinach narożnika przez wysłanników firmy, stwierdzono, że to normalne i że wyjdą te, które muszą i więcej wychodzić nie będzie-wychodzą do tej pory. Po ponad roku użytkowania narożnik na dłuższym boku pękł na pół podczas zwykłego siadania partnera (o normalnej wadze). Nie uznano naszej reklamacji. Oględziny polegały na wejściu jakichś mężczyzn do mieszkania, popatrzeniu na narożnik z wierzchu oraz na osoby znajdujące się w mieszkaniu i wyjściu (znajdował się wtedy u mnie m.in. 8 letni chłopiec w odwiedzinach). Po tym zajściu otrzymałam telefon od sprzedawczyni z CH Jupiter, która bezczelnie insynuowała, że tak się dzieje, kiedy dzieci skaczą po meblach. Byłam bardzo zaskoczona brakiem kultury osobistej tej Pani i bzdurami, które wypowiada. Po meblach nikt nie skakał. Sami z partnerem ściągnęliśmy materiał z narożnika i okazało się, że na samym środku deski jest sęk oraz obok dwa dziwne nacięcia zrobione ręcznie, od których poszło pęknięcie. Opisałam to wszystko firmie w mailu, po czym nikt więcej się do nas nie odezwał. Przestrzegam wszystkich przed zakupem bubli w tej firmie. Cena powinna być gwarancją wysokiej jakości i obłsugi na poziomie, w tym przypadku tak nie jest.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka