Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

prognozy- ceny na rynku mieszkaniowym w wawie

01.05.06, 20:58
    czy ktos orientuje się, jakie będą tendencje na rynku wtórnym? przewidywany
    jest dalszy wzrost cen? szukam mieszkania, i zastanawiam się, czy nie
    przeczekać całego tego szaleństwa, i kupić mieszkanie po lipcu 06, jak juz
    pojawią się regulacje kredytowe.
    Obserwuj wątek
      • Gość: cafesultan Re: prognozy- ceny na rynku mieszkaniowym w wawie IP: 195.47.239.* 02.05.06, 16:20
        ok. 5-15% wzrostu rocznie przez następne 2 lata - to moja prognoza
      • andrzej.sawa Re: prognozy- ceny na rynku mieszkaniowym w wawie 02.05.06, 17:29
        Jakie szaleństwo?
        Szaleństwem jest chęć mieszkania na siłę w Warszawie,a ceny idą za tym.
        • Gość: myszołapka Re: prognozy- ceny na rynku mieszkaniowym w wawie IP: *.halleracaffe.broadband.pl 02.05.06, 19:33
          Andrzej ma rację, co przy okazji oznacza, że szaleństwo tak szybko się nie
          skończy - przy takiej konkurencji banków regulacje wiele nie pomogą, ludzie
          załapali, że kredyt jest dostepny prawie dla każdego i dalej bedą brali, nawet
          droższy albo z kombinacjami, jak tu wykazać zdolność. Polak potrafi.
          Poluj na mieszkanie w dobrej, a niedocenianej jeszcze lokalizacji - moje kupione
          (fakt, że okazyjnie i po długich targach) niecały rok temu jest teraz warte
          równiutko 2 x więcej (plac Hallera z widokiem na ZOO).
          Moim zdaniem generalizowanie tendencji nie ma większego sensu, inny rynek jest
          na Białołęce, inny na Starym Żoliborzu itd., a średnia dla całej W-wy jest
          akurat tak miarodajna, jak konstatacja, że ja i mój pies mamy średnio po trzy nogi.
          • andrzej.sawa Re: prognozy- ceny na rynku mieszkaniowym w wawie 03.05.06, 01:45
            Trochę uspokojenia może spowodować rynek pracy.Np.nie zawsze opłaci się pchać do
            Warszawy.Wiem,że młodzi ludzie po studiach pracują za kilkaset zł w czasie
            stażu,a po za Warszawą mieliby często perspekty na przyszłość.Nie dotyczy to
            tylko Warszawy.Ja mieszkałem długo w Warszawie i wiem,że są i inne miejsca.A
            korki w Warszawie,to.....
            • Gość: myszołapka Re: prognozy- ceny na rynku mieszkaniowym w wawie IP: *.halleracaffe.broadband.pl 03.05.06, 02:38
              Heh, siła spokoju jesteś - nadawałbyś się na członka założyciela UE, tak
              ideologicznie. Ale własnie: ci młodzi, którzy pracują tu na stażu, prędzej
              wyjadą na Zachód, niż w Polske, a wcześniej będa jeszcze z racji stażu przez
              kilka lat kupowali mieszkania na kredyt. Boom na "inne miejsca" zacznie sie na
              moje oko za 8-10 lat. To sporo, jeśli ktoś pyta o kupowanie przed/po lipcu br.
              Korki? Jakie korki? Zaraz ide z psem na nocny spacer, kwadrans leniwym spacerem
              pod kolumnę Zygmunta - sikanie - kwadrans nazad :DD
              • Gość: kixx Re: prognozy- ceny na rynku mieszkaniowym w wawie IP: *.acn.waw.pl 03.05.06, 19:55
                kon by sie usmial-kwadrans powiadasz:)))))))
                Typ transportu:

pieszo

Rodzaj dróg:

wszystkie

Długość trasy: 3.24 km

Średni czas pokonania trasy dla średniej prędkości 4.0 km/h:
                0 h 48 min
                €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€
                to jest czas dla drogi w jedna strone
                www.pf.pl/portal/DisplayRoute?forceForm=0&startCity=warszawa&startVoiv=&startStreet=plac+zamkowy&startStreetNo=&stopCity=warszawa&stopVoiv=&stopStreet=plac+hallera&stopStreetNo=
                • Gość: myszołapka Re: prognozy- ceny na rynku mieszkaniowym w wawie IP: *.halleracaffe.broadband.pl 03.05.06, 22:49
                  Dobre... Park Praski trzeba wg tej mapy starannie obejsć naokoło (pewnie żeby
                  wilki piechura nie zeżarły), a potem kluczyć pół godziny po Starówce, żeby
                  sprytnie zajść Zamek od tyłu :DDDDDDD
                  Wariant z wycieczką przez Most Gdański podoba mi się jeszcze bardziej :DDDDDDDDD
                  Odpuść sobie tę wyszukiwarkę połaczeń pieszych i idź na spacer: od wylotu
                  Brechta na Jagiellońską na przełaj przez park 8 min., most Ś-D. plus schody 7 minut.
                  Średnia prędkość piechura to 5km/h, no chyba, że masz zadyszkę.
                  • Gość: kixx Re: prognozy- ceny na rynku mieszkaniowym w wawie IP: *.acn.waw.pl 04.05.06, 16:23
                    oczywiscie ,ze ta wyszukiwarka przeklamuje,ale...
                    spacer o 2.30 w nocy przez park praski nalezy zaliczac do sportow ekstremalnych
                    (no chyba ze jest sie wlascicielem psa wiekszego od wlasciciela),a malo kto
                    jest czynnym milosnikiem takich sportow
                    zeby most i schody przejsc w ciagu 7 minut trzeba caly most(840 m) przebyc z
                    szybkoscia 7,2 km/h(a nie 5km/h) co w nawiazaniu do ww leniwego spaceru z psem
                    nabiera nowych wymiarow,a schodki z kolei pokonac za pomoca transferu
                    podprzestrzennego w czasie 0 sek

krakowskim targiem proponuje ustalic ten czas na 25 minut,tym bardziej ze w
                    zaden sposob nie umniejsza to wartosci Twojego mieszkania ,ani jego
                    lokalizacji:))
      • montrealczyk1 Re: prognozy- ceny na rynku mieszkaniowym w wawie 29.06.06, 11:38
        to samo co na giełdzie. Lub na Mundialu- piłka jest okrągła a bramki są dwie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka