Forum Dom Dom
ZMIEŃ
  Dodaj do ulubionych

  Drzwi /antywlamaniowe a pozwolenie spółdzielni??

  26.02.03, 21:21
  Witam serdecznie.
  MAm dos przykra i denerwujaca sprawe a mianowicie jestem członkiem Spóldzilni Mieszkaniowej w Sieradzu i posiadam lokaz na zasadach lokatorskich /dopiero albo i juz 6 miesiecy/ i che wsatwic drzwi bo te ich niech s**** trafi a oni robia mi problemy napisałem pismo pro forma o zgode i czekałem na odpowiedz z gol 3 tygodnie w której to postawiono mi do spełnia nastepujace warunki,cytuje : "
  1.Musze udac sie do starostwa i tam prosic o zgode na wykonania robót / z godnie z DZ.U nr 106 Ustawy Prawo Budowalane art.30/....
  2.Gruz powstały w trakcie prowadzenie robót musz ewywies na wysypisko i dostac tam musze uzyskac potwierdzenie ze skladowałem tam odpady ..
  3.Materiały z których drzwi beda wykonane musza spelniac normy Prawa Budowalnego
  4.Roboty musza byc wykonywane w sprsób nie przeszkadzajacy innym lokatora
  5.Sicnay klatki schodowej musza byc doprowadzone do stany poprzedniego /do obecnie isteniejacego przed instacja/
  itd."

  Powiem ze mam załozyc zamiar drzwi porty z osiczniacami zadne pancerne ani nic w tym stylu i powiedzcie mi drodzy koledzy i kolezanki czy to nie jest złoscliowsc czy popprostu działanie zeby pokazac kto tu jest góra.

  W w/w ustawie o prawie budowlnaym nic nie wyczytalem o dzrzwiach i ich wymiane a artukuł 30 traktuje tylko o pracach budowalnych / w duzym tego słwa znaczeniu stawianie domów itd./ a moze sie myle ? a czy Wy zakldajc drzwi mielisci epodobne przeboje???
  Obserwuj wątek

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

  Nakarm Pajacyka