Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Odległość miedzy budynkami wielorodzinnymi-pytanie

IP: *.wasilkow.net 16.12.06, 14:54
    Witam. Korzystając z wyszukiwarki Google odnalazłem wiele informacji
    dotyczacych mojego pytania.Jednak w przepisach nie istnieje informacja w jaki
    sposób mogę udowodnić Prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej ,ze budujac nowy
    blok-budynek wielorodzinny w bardzo niewielkiej odległosci od tego w którym
    mieszkam,skazuje mnie na mieszkanie w ponurej norze pozbawionej bezposredniego
    światła słonecznego.Przyszła norę nabyłem 2 lata temu z dzentelmenskim
    zapewnieniem ,ze od strony południowej nie bedzie zadnych budynków.Lecz
    dzentelmenskie umowy w Polsce nie zobowiązuja do ich
    przestrzegania.Niestety.Okna od strony pólnocnej oraz stojący w odległosci ok
    30 metrów blok spisałem na straty.Ale teraz wyraznie nie podoba mi się
    sytuacja .Czy ktos z Państwa ma doswiadczenie w podobnej sprawie i zechce sie
    nim podzielić?Bedę bardzo wdzieczny.Pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • Gość: mif Re: Odległość miedzy budynkami wielorodzinnymi-py IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.06, 15:00
        dziennik.dziennikbudowy.pl/Ekspres.nsf/n/1A6FE867B90B9F89C1256F120042F4C4?OpenDocument&View=n&Cat=ap&Count=10
        Forma prawna obowiązująca na dzień dzisiejszy
        Popatrz na odległości i oświetlenie.
        • Gość: marek Re: Odległość miedzy budynkami wielorodzinnymi-py IP: *.wasilkow.net 16.12.06, 15:32
          Dziękuje za link.Jednak to trudne wyliczenia,a i język dla "niebudolańca" trochę
          zawiły.Ale sprobuje i pozmagam sie z obliczeniami.Optycznie i fizycznie jednak
          będzie nora.;( Niestety.A budowa w toku.Jedno stwierdziłem ,ze miejsca
          parkingowe nie odpowiadają prawnym normom(nawet urągają jakimkolwiek
          normom).Ktoś odbierał te budynki,ktoś rozpoczął budowę nowych.Trudna walka.
          Pozdrawiam .
          • zegmarek Re: Odległość miedzy budynkami wielorodzinnymi-py 18.12.06, 10:07
            Jedyne co możesz zrobić to sprawdzić czy budowa odbywa się zgodnie z
            pozwoleniem. Jeżeli tak
            to sprawa przegrana.
            www.doradca.gratka.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka