Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.07, 11:51
    Witam

Mam syna 16 letniego i postanowiliśmy, że wymienimy mu meble w pokoju i
    odmalujemy takze sciany i sufit poniewaz pokoj ma jeszcze taki "dzieciecy"
    ponieważ poprzedni właściciel mieszkania miał małe dzieci. Mieszkamy w
    Bydgoszczy od kilku miesięcy i nie wiemy gdzie można kupić jakieś fajne i nie
    drogie meble. W tesco Bydgoszcz jest sklep Black Red White (www.brw.com.pl) i
    tam są fajne meble ale nie wiemy zbytnio na co sie zdecydowac. Prosze o
    podpowiedzenie gdzie w Bydgoszczy można kupić meble do pokoju młodzieżowego i
    jeśli ktoś znajdzie na jakiejś stronie fajne mebelki to niech zapoda. Nawet
    tez ze strony www.bre.com.pl :) Dziekuje i pozdrawiam
    Obserwuj wątek
      • Gość: nenuphar77 Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie IP: 193.188.253.* 29.06.07, 13:55
        ja bym kupiła meble bardziej uniwersalne, proste, np. sosnowe
        komodę, szafę na ubrania, regal na półki ......
        (mam meble z tej firmy i polecam www.skalik.pl )
        tylko dodatki dostosowałabym do wieku dziecka
        łatwiej jest wymienić dodatki niż meble :)
        wszystko oczywiście zależy również od zasobu portfela
        • Gość: Ania38bydg Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.07, 15:23
          Dzieki za adresik ;)

Rzeczywiscie chcemy zrobic taki uniwersalny pokoj zeby mial go juz go na zawsze
          tzn. zeby nie mowil za kilka lat ze te meble są dziecinne. Nie wiem na meble
          chce wydac max gdzies 1500 - 1600. Syn nawet zrezygnował z wakacji aby dostac
          nowe meble.

Prosze o adresy bydgoskich sklepow
          • Gość: delaRobal Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie IP: 81.210.39.* 30.06.07, 17:26
            a może cos takiego? brwsklep.abc24.pl/default.asp?kat=34708 . Dokładniejsze zdjęcia tutaj www.bogfran.h2.pl/index.php?s=6&lang=Pl&KategoriaId=2&SystemId=13
            • Gość: Ania38bydg Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.07, 17:38
              Dzieki za pomoc. Pokazałem synowi te mebelki i mowi ze troche dziewczęce. Nie
              kupie mu tych bo potem bedzie narzekal ze brzydkie dostal.
              Mimo wszystko dzieki za czas poswiecony na wyszukanie ich.

Prosze o kolejne mebelki i te adresy sklepow w bydgoszczy
      • Gość: bepposax Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.07, 12:57
        Proponuję meble VOX, teraz maja wyprzedaż młodzieżowych mebli "Safarii"
        (likwidują kolekcję). Miesiąc temu kupiłam i jestem bardzo zadowolona.
        Pozdowienia!
      • Gość: miya Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie IP: 109.197.171.* 04.08.13, 09:24
        My ostatnio kupowaliśmy bardzo ciekawe meble młodzieżowe z kolekcji Enyo bardzo fajne i designerskie. Ściany mamy w kolorze blue jeans, jedną szarą i do tego te meble stalowo czerwone idealnie pasują :)
      • Gość: Rafał Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie IP: *.tpn.ceron.pl 10.08.13, 11:06
        A dlaczego Aniu chcesz tylko w na miejscu kupywać? :) Warto przejrzeć ofertę sklepów internetowych, zwykle niższe ceny, nie trudno znaleźć darmową dostawę, część sklepów zaoferuje Ci też złożenie mebli. W salonach stacjonarnych musisz się decydować na to co mają na stanie, w internetowych jest wszysktkiego ogromny wybór, meble kuchenne, pokojowe, tapicerowane, częste promocje, rabaty itd. Z mojej strony polecam sklep saga meble sagameble-sklep.pl/ , mają tanie meble, dostałem darmową dostawę, złożyli na miejscu i generalnie jestem zadowolony. Naprawdę polecam :)
      • 82misiek Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 10.08.13, 21:20
        Mój syn zarzyczył sobie pokój w stylu retro, więc postanowiłem skorzystać z usług tej firmy, więc odezwałem się do tej firmy i zrobili mi nowego mebelki :)
        • cookiemonster32 Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 13.08.13, 11:29
          Bardzo ładny, taki nowoczesny zestaw mebli młodzieżowych oferuje firma Wajnert na swojej stronie internetowej.
      • Gość: limarose Re: Najtaniej -> Meble do pokoju młodzieżoweg IP: *.dynamic.chello.pl 05.10.13, 11:14
        Ja uważam, że dla 16-latka z kolekcji brw te meble są super www.brw.com.pl/katalog-produktow/filtry,p,2,optima.html?k=182,graphic, do tego jakaś tego typu fototapeta www.decomania.pl/pl/p/Fototapeta-F1206-Comics-city/5331, albo taka tapeta na jednaj ścianie. Myślę, że będzie dobrze. Pozdrawiam
      • Gość: krzychu Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie IP: *.dynamic.chello.pl 17.10.13, 00:36
        Do pokoju młodzieżowego dużo mebli pasuje, zależy w jakim stylu urządzasz pokój. Niekoniecznie muszą to być meble drewniane, alternatywą są całkiem fajne (trwałe!) meble metalowe, jak na przykład jakieś regały metalowe . Wszystko zależy co potrzebujesz.
      • wnetrza.24.com Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 20.10.13, 19:00
        Witam,

Polecam meble producenta VOX, serie "Young Users" czy "4 You" bardzo dobrze sprawdzają się w pokojach młodzieżowych. Meble są dość "mobilne" i wielofunkcyjne, więc po paru latach wymieniając jedynie kolory ścian i dodatki można stworzyć zupełnie inną przestrzeń.
        Z mebli młodzieżowych warto zapoznać się także z kolekcją Graphic z firmy Black Red White.

Pozdrawiam.
        ------
        GOTOWE I INDYWIDUALNE PROJEKTY WNĘTRZ - wnetrza24.com
      • Gość: Bella Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie IP: *.dynamic.chello.pl 27.10.13, 22:20
        Polecam te: łóżka drewniane
        • lopokilop Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 28.10.13, 13:20
          a ja polecam zobaczyć tutaj Tekst linka
      • luiza2339 Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 14.11.13, 14:23
        Interesujące meble młodzieżowe możesz znaleźć w sklepie internetowym. Ja dokonałam zakupu mebli www.baggidesign.pl/sklep/meble-mlodziezowe/yuppi-white.html.Meble wykonane solidnie, pięknie bez jakieś fuszerki.

• Gość: ewa Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie IP: *.19.199.109.static.rdi.pl 26.03.14, 09:24
        ja kupilam meble dla dziecka w firmie meble wojak i jestem zadowolona, meble stoja juz 2 lata i nic sie zlego nie dzieje.

pozdrawiam
        • Gość: amika Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.04.14, 08:50
          Ja polecam zaangażowac dekoratora w ten remont, syn na pewno bedzie zadowolony :) Moim dzieciakom projektowala pokój pani Ewa Romanow i udal się przepięknie, sama nigdy bym takiej aranżacji nie wymyśliła.
      • Gość: gosc Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie IP: *.as43234.net 08.04.14, 20:06
        ja polecam meble MARMEX, maja duży wybór na stronie internetowej, ceny niskie i naprawdę solidne meble. na życzenie wysyłają próbki z kolorami.
      • kaczany Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 22.04.14, 14:51
        Ja proponuje wybrac mu cos z mebluj4katy.pl - tam sa na prawde swietne meble :)
      • bellahope Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 08.06.14, 14:21
        Jak dla mnie meble młodzieżowe to tylko tutaj kupować: meble71.pl/kategoria/pokoj-mlodziezowy
        Świetny design, dobra cena i dostawa bardzo sprawna :) - no jak na sklep meblowy, to w końcu nie IKEA gdzie wszystko jest składane i na miejscu, no ale trudno te dwa sklepy porównywać, zupełnie inna klasa (nie żebym IKEI nie lubiła - mają świetne dodatki i pomysły na zagospodarowanie małych przestrzeni, ale to nie są meble na lata)
      • krystynagaszczyk Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 12.08.14, 10:40
        Bardzo ładne mebelki są w ikei
      • komodka.com Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 01.09.14, 17:23
        Polecam firmę internetową www.meblewoskowaneproducent.pl producent mebli z drewna litego, woskowane. Chłopaki przywieźli i wnieśli mi meble na 4 piętro;-) Zamówiłem szafę trzydrzwiową i dwie komody oraz łóżko. Meble przepiękne;-)
        • komodka.com Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 01.09.14, 17:23
          Polecam firmę internetową www.meblewoskowaneproducent.pl producent mebli z drewna litego, woskowane. Chłopaki przywieźli i wnieśli mi meble na 4 piętro;-) Zamówiłem szafę trzydrzwiową i dwie komody oraz łóżko. Meble przepiekne;-)
      • annawela Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 02.09.14, 17:47
        Mogę polecić meble polskiego producenta Timoore a konkretnie kolekcję Beep. Mojemu dzieciakowi przypadło do gustu i są fajnej jakości. Ja kupiłam w sklepie gotowewnetrza.pl/?s=beep i mogę ich jak najbardziej polecić. Pozdrawiam
      • sprawiedliwa22 Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 12.09.14, 15:49
        Meble do pokoju dla córki kupowałam w HIT MEBLE w Poznaniu. Zdecydowanie taniej niż w sieciówkach a do tego jakość bardzo dobra. Polecam. Meble już 2 lata są używane i nic się nie dzieje.
      • w_e_r_o_n_i_k_a Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 17.09.14, 12:59
        Wymieniając meble u siebie w domu miałam ten sam problem. Rozwiązaniem okazał się producent mebli dller.pl. Może i Tobie podpowiedzą i pomogą :)
        Polecam w tym wypadku meble nowoczesne.
        Pozdrawiam
      • kbart85 Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 18.09.14, 23:36
        Może coś z tej kolekcji się spodoba: mebleportal.pl/meble-dodatki-sprzet-42/0/180/jak-urzadzic-pokoj-mlodziezowy.html Aranżacje wyglądają bardzo fajnie. Estetycznie, nie są naładowane niepotrzebnymi dodatkami. A same meble bardzo praktyczne, np. funkcje biurka.
      • ulka1877 Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 18.12.14, 14:52
        Czasem faktycznie wystarczy przejrzeć ofertę sklepów internetowych by ogólnie sprawdzić czego się poszukuje. Ja wybrałam meble-bogart.pl, mają fajne zestawy dla młodzieży i nie tylko wśród wyposażenia pokoju dziennego znajdziesz wiele mebelków które z pewnością spodobają się synowi. Ja swojej córeczce zafundowałam zestaw Glamour Fadome i mam zamiar dokupić jeszcze biurko. Wyglądają świetnie i nowocześnie. Są niedrogie a solidne. Polecam.
      • sylwia8540 Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 12.01.15, 16:09
        fajne i niedrogie meble młodzieżowe produkuje firma Meblar, cała oferta dostępna jest np. na www.gama-sklep.com.pl/producers/meblar-90/meble-mlodziezowe-89
      • 7barwinka Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 29.04.15, 16:38
        Ja polecam meble Timoore, można fajnie dobierać kolorystykę :) www.studiobarw.com
      • eunikazos Re: Meble do pokoju młodzieżowego - gdzie i jakie 30.04.15, 11:10
        a nasza słynna szwedzka sieciówka nie ma nic fajnego w ofercie?Wydaje mi się, że tam było by łatwo coś znaleźć
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka