Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile????

IP: *.stacje.agora.pl 29.07.03, 14:22
    Czy mozecie napisać, ile u Was kosztuje wpisowe do spółdzielni w momencie
    zostawania członkiem tychże? U mnie spółdzielnia zażyczyła sobie 1150 zł, co
    uważam za chyba dość wysoką cenę!! Pozdrawiam. D.
    Obserwuj wątek
      • Gość: monia76 Re: Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile???? IP: *.u.mcnet.pl 29.07.03, 14:24
        Gość portalu: duduś napisał(a):

> Czy mozecie napisać, ile u Was kosztuje wpisowe do spółdzielni w momencie
        > zostawania członkiem tychże? U mnie spółdzielnia zażyczyła sobie 1150 zł, co
        > uważam za chyba dość wysoką cenę!! Pozdrawiam. D.

od 1 osoby???
        • Gość: duduś Re: Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile???? IP: *.stacje.agora.pl 29.07.03, 14:27
          Tak od jednej!
          • Gość: mac1 Re: Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile???? IP: 213.77.33.* 29.07.03, 14:49

> Tak od jednej!

U nie 200 zł. Ale masz złodziejską Sp.
            Pzdr.
          • Gość: monia76 Re: Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile???? IP: *.u.mcnet.pl 29.07.03, 14:58

> Tak od jednej!

ja placilam 250 zl. rzeczywiscie zlodzieje
            • Gość: duduś Re: Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile???? IP: *.stacje.agora.pl 29.07.03, 16:14
              Rzeczywiście...a ciekawe, czy mozna z nimi jakos ponegocjować? I czy powinni
              miec to napisane w jakims statucie? Bo jak nie, to znaczy, ze to kwota wzieta z
              sufitu.
              • Gość: monia76 Re: Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile???? IP: *.u.mcnet.pl 29.07.03, 16:22

> Rzeczywiście...a ciekawe, czy mozna z nimi jakos ponegocjować? I czy powinni
                > miec to napisane w jakims statucie? Bo jak nie, to znaczy, ze to kwota wzieta
                z
                >
                > sufitu.

obawiam sie, ze szanse na negocjacje marne... takie rzeczy zawsze sa zapisane w
                statucie, ale dla spokoju ducha moze popros o pokazanie tego na pismie?
      • Gość: bartek Re: Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile???? IP: *.stacje.agora.pl 30.07.03, 15:20

> Czy mozecie napisać, ile u Was kosztuje wpisowe do spółdzielni w momencie
        > zostawania członkiem tychże? U mnie spółdzielnia zażyczyła sobie 1150 zł, co
        > uważam za chyba dość wysoką cenę!! Pozdrawiam. D.

Aż tyle ? a co to za spółdzielnia, w jakiej dzielnicy? Suma rzeczywiście
        ogromna.
      • Gość: wawka Re: Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile???? IP: *.mst.gov.pl 05.08.03, 15:45
        u mnie ok. 2000 zł razem z tzw "udziałem"
        • Gość: JacekD Re: Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.03, 16:41
          Ja płaciłem 1200 + udział 750 i nie ma zmiłuj..żadnej możliwości zmiany.
          • Gość: duduś Re: Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile???? IP: *.stacje.agora.pl 05.08.03, 17:11
            Po kolejnych Waszych wypowiedziach wyglada na to, ze to moje 1150 - w tym
            wpisowe, udzial, i jakis tajemniczy fundusz spoleczno-wychowawczy :)) - to
            wcale nie wyjatek w Warszawie..Tylko gdzie sa w takim razie te spoldzielnie,
            ktore biora po 200 PLN???
      • Gość: marek Re: Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile???? IP: *.tele2.pl 07.08.03, 17:48
        Ja zapłaciłem 300 wpisowe + 480 udział w Spółdzielni Mieszkaniowej Wola.
        Rzeczywiście mają to napisane w statucie. Nie ma od tego ucieczki.
      • Gość: ada Re: Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile???? IP: 217.153.4.* 08.08.03, 08:53
        Chciałam Was tylko pocieszyć, że przy sprzedaży mieszkania i wystąpieniu ze
        spółdzielni - ta zwraca pieniądze (tzn. tylko udział, bez wpisowego).
        • Gość: duduś Re: Wpisowe do spółdzielni w Warszawie - ile???? IP: *.stacje.agora.pl 08.08.03, 16:37
          ale czy to, ze zwwracaja za udzial, wynika z jakiegos prawa spoldzielczego, czy
          tez zalezy od widzimisię spółdzielni???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka