Forum Dom Dom
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal

28.02.08, 09:45
    chciałąbym umieścić ogłoszenie sprzedaży nieruchomości, jednak
    zastanawiam się które strony www są najbardziej poczytnie i warto
    tam umieścić ogłoszenie.Dodam że najbardziej interesuje mnie region
    mazowiecki o łodzki, niestety mieszkam na pomorzy i nie wiem jakie
    portale są najbatrdziej czytane w tych regionach. jezeli ktos moglby
    mi pomoc to z gory dziękuję.wpisujcie proszę nazwy portali wg was
    najlepszych
    Obserwuj wątek
      • Gość: majeek Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.chello.pl 02.02.09, 22:14

Może www.ogloszeniowa24.pl
        • Gość: gosc Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.adsl.inetia.pl 02.02.09, 22:43
          u mnie najlepiej sprawdzilo sie allegro.pl i gratka.pl
          • Gość: Gość Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.olsztyn.vectranet.pl 06.01.11, 11:46
            Tu dodaj ogłoszenie za free
            • Gość: alda Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.centertel.pl 26.02.13, 21:28
              www.bezposrednikow.pl
        • anulas54 Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal 13.01.13, 15:48
          Dodaj ogłoszenie na portalu Ogłoszenia w polsce z pewnością się nie zawiedziesz :)

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe!
      • Gość: npw Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.09, 12:19
        Ostatnio natknąłem się na portal www.mls24.pl
        Dodajesz tam ogłoszenie i jest ono automatycznie eksportowane na portale
        regionalne. Jeżeli masz np. mieszkanie w
        Bydgoszczy to pojawi się na stronie
        mieszkania-bydgoszcz.pl
      • Gość: Szymonek Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.09, 18:06
        W fajny sposób prezentuje nieruchomości portal domoklik
        Może tam spróbuj!
        • Gość: jakinczyk bezposrednikow.pl IP: *.adsl.inetia.pl 27.02.13, 21:28
          Mi udało się sprzedać działkę za pośrednictwem portalu bezposrednikow.pl - dodaj tam może swoją ofertę może akurat znajdziesz tam kogoś.
          Pozdrawiam
      • o_linek www.szybko.pl 01.09.09, 08:23
        to ogromnie popularny portal.
        www.szybko.pl
        www.bezposredników.pl
      • janu5 gratkanieruchomości 03.09.09, 11:43
        Sprzedałem po niecałych 3 miesiącach
      • avenue2 Dwukropek... w Gazecie Wyborczej 08.09.09, 14:37
        mysle, ze dużo Osób tutaj zagląda na Dwukropek / na samej górze G.
        W./.
      • oro-max portal mieszkańców --Gumtree 10.09.09, 12:15
        lokalne społecznosci.
        warszawa.gumtree.pl/
        • Gość: Czarek Re: portal mieszkańców --Gumtree IP: 212.180.147.* 13.09.09, 14:58
          Spróbuj tutaj Gazeta Nieruchomości
          Bezpośrednio
          bezpłatnie i skutecznie
          • kolor6 komunikator mieszkańców - mooi 13.09.09, 18:59
            może tutaj.
            pl.myiooi.com/search/message/_/0/_/1/30/data/desc/3/14/3/0.html
        • gracuszek www.PoProstuDom.pl 14.09.09, 12:02
          dodawanie ogłoszeń jest darmowe...

g.
          • krka7 próbuj w każdym portalu 15.09.09, 08:49
            i w prasie płatnej. Odradzam prase bezpłatną.
            • 203korek Re: próbuj w każdym portalu 19.09.09, 08:32
              Gazeta Wyborcza, Onet.pl , interia.pl,
              wp.pl, money.pl
              Ogłoszeń jest masa, nie Philipe.
              Życzę powodzenia.
      • Gość: maron www.nieruchomosci-ogloszenia24.pl IP: *.oc.oc.cox.net 12.02.10, 07:34
        Witaj
        moim zdaniem umieść swoje ogłoszenie do darmowych serwisów
        nieruchomości, tak jak w tytule podałem.
        darmowe ogłoszenia
        nieruchomości

pozdrawiam
      • Gość: you daft.pl IP: *.ptr.magnet.ie 12.02.10, 16:25
        daft.pl bo:
        1. zamieszczanie ogłoszeń jest za darmo
        2. umieszczając ogłoszenie na daft.pl pojawi się ono również na 10 serwisach Szybko - szybko.pl, itd -(ponad 1,3 mln użytkowników miesięcznie) oraz ZUMI.pl
        3. ponad 47 tys osób dziennie przegląda zamieszczone oferty

zamieść ogłoszenie na daft.pl
      • Gość: Pawel Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.adsl.inetia.pl 14.04.10, 11:21
        Polecam nowy portal ogłoszeniowy allsedo.pl/
      • amitka4 Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal 14.04.10, 14:56
        Ja polecam Mieszkanie.pl , bezpośrednie oferty zamieszczane przez samych właścicieli. A dodawanie jest za darmo :) Powodzenia!
      • Gość: gregor Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.147.145.231.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.04.10, 14:48
        ostatnio wpadłem na ciekawy portal www.vuala.pl
        cena nie jest wygórowana, a po podaniu różnych informacji o nieruchomości możemy
        ją odnaleźć dzięki zaawansowanym wyszukiwarkom
      • Gość: foczkaka Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: 194.181.189.* 29.04.10, 13:33
        gumtree.pl
        domiporta.pl
        oferty.net
        otodom.pl
        szybko.pl
        tabelaofert.pl

do wyboru, do koloru.
        Najlepiej sprawdz co jest najwyzej pozycjonowane w google.
        Czyli wpisz w google np "mieszkanie warszawa" (czy tam inne miasto w jakim
        sprzedajesz) i zobacz z jakiego portalu pokaze Ci najwiecej wyników.
      • stanislawowies Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal 05.05.10, 11:53
        jeżeli nie chcesz skorzystać z biura nieruchomości, to najlepszą formą
        sprawdzenia, który portal należy wybrać jest wpisanie w wyszukiwarkę hasła po
        jakim będą Twojej oferty szukali potencjalni nabywcy i zaobserwować, które
        portale są na samej górze strony z wynikami. A jeżeli potrzebujesz gotowe wzory
        umów przedwstępnych sprzedaży to skorzystaj z www.umowywzory.fora.pl
      • Gość: Szybki Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.olsztyn.vectranet.pl 09.05.11, 22:36
        Tu szybko sprzedasz
        • Gość: Malibu Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.10.11, 14:58
          Ogłoszeń jest sporo, dodaj do róznych, najlepiej darmowych, zobacz też lokalne ogłoszenia .
      • Gość: Ala Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.icpnet.pl 25.03.12, 11:54
        Najlepiej poszukaj różnych serwisów ogłoszeniowych - są bardzo poczytne, a przy tym wysoko pozycjonowane :) Polecam top-ogloszenia.net/ :)
      • douglasmclloyd Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal 27.03.12, 23:30
        Najlepiej sprzedać bez pośredników na przezwlasciciela.pl
      • Gość: Kamil Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: 83.238.5.* 28.03.12, 10:59
        proponuję ogłoszenia w najbliższej okolicy nieruchomości np na tablicach ogłoszeń
        tam szukaja zaciekawieni okolicą
      • zyzzialek Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal 11.04.12, 13:49
        gumtree.pl otodom.pl - zawsze z nich korzystam ;)
      • tinysiskin Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal 23.04.12, 12:42
        Jeśli wybierzesz takie portale, które nie pobierają opłat za dodanie ogłoszenia, to wybierz kilka największych i kilka lokalnych portali. Na pewno nie pomijaj gratki, czy gumtree, darmowe ogłoszenia można dodać też na sprzedajemy.pl. Nie wiem, skąd jesteś, ale na pewno masz do dyspozycji jakiś lokalny serwis ogłoszeniowy - poszukaj, im wiecej ogłoszeń, tym wieksza szansa na sprzedaż.
        • tymon2122 Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal 17.09.13, 10:14
          Witam ja polecam portal gdzie można umieszczać darmowe ogłoszenia. Dodatkowo duży nacisk kładą na ogłoszenia motoryzcjne
        • agh132 Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal 17.10.14, 13:55
          Mieszkania, domy, działki, lokal usługowe na sprzedaż, wynajem i zamianę
          za darmo dodasz na www.okolica.pl/dodaj-ogloszenie
        • praca-usa Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal 28.10.14, 20:00
          moja ulubiona to jest praca-usa.com
      • diabelskipomiot Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal 25.04.12, 17:53
        Najlepiej to załatw przez jakąś agencję nieruchomości, zejdzie z Ciebie konieczność martwienia się o wszystkie formalności i rozmawiania z dziesiątkami dzwoniących ludzi, którzy sami nie wiedzą czego chcą ;)
        • lilka64 Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal 03.07.12, 22:07
          Też myślałam że BN będzie najlepsze ale jak przez prawie roku, nic nie działali a ja musiałam opłacać mieszkanie to nie wytrzymałam. Za co oni biorą 3% wartości nieruchomości?! Przecież to jest kilkadziesiąt tys. złotych!
          Wcześniej też się sama bawiłam w sprzedaż mieszkania. Zbyt dużo czasu zajmowało zamieszczenia o głoszeń, opłacanie ich i pamiętanie o odnawianiu ich. Efekt też był mizerny.
          W końcu skorzystała z oferty Agencjom dziękujmy na portalu KSMieszkanie.pl www.ksmieszkanie.pl/p/agencjom-dziekujemy.html
          Dodali ogłoszenie do ponad 250 płatnych portali. Przyszedł Pan ze statywem i zrobił bardzo ładne zdjęcia. Przysłali poradnik, broszurki i czym mnie zachwycili ogromny baner do powieszenia na okno z numerem telefonu. Mieszkanie zostało sprzedane bardzo szybko. Za to wszystko zapłaciłam kilkaset złotych. A nie jak chciały agencję nieruchomości kilka dziesiąta tysięcy.
          Polecam.
        • tymon2122 Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal 17.09.13, 10:27
          Dodaj darmowe ogłoszenia do portalu www.emiasto24.com.pl, a odrazu zobaczysz efekt.
      • Gość: Basia Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.12, 14:24
        ja polecam gotowe-projekty-domow.pl oni sprzedają projekty ale także można się u nich reklamować ze sprzedażą domów itd. Dużo ludzi ich ogląda ze względu na projekty ;)
        Polecam
        • Gość: mendoza Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.12, 21:56
          Jeśli chcesz szybko sprzedać to warto zamieścić w jak największej liczbie serwisów ogłoszeniowych, warto zamieszczać zarówno w tych oferujących ogłoszenia lokalne jak i specjalistycznych oferujących głównie ogłoszenia nieruchomości, z darmowych tego typu serwisów polecam nieruchomosci.owi.pl swego czasu bardzo szybko sprzedalem tam mieszkanie.
          • Gość: swiatogloszen Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.airmax.pl 07.10.12, 07:11
            Też jednym z takich portali gdzie możesz dodać darmowe ogłoszenia jest www.swiatogloszen.net.pl
      • Gość: NIE marcin mazurek Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal IP: *.dynamic.chello.pl 20.09.12, 02:01
        Odradzam zatrudnienie budowlańca Marcina Mazurka ok. 30lat z Lublina , obecnie ukrywającego się w Dublinie. To niesolidny pracownik, podkrada pieniądze i nie rozlicza się z kolegami, pije w pracy i pracuje na czarno, bez faktur, pobiera wyłącznie zaliczki i i nie kończy prac.
      • feeria_only Re: gdzie najlepiej dać ogłoszenie?który portal 01.10.12, 18:13
        Polecam portal Morizon. To bardzo nowoczesny portal z dobrą wyszukiwarką i dobrą promocją, dzięki czemu Twoje mieszkanie zobaczy wielu potencjalnych klientów, a to chyba najważniejsze. Oprócz tego jest wysoko w wynikach wyszukiwania więc łatwiej do niego trafić.
        Ja sama jestem pośrednikiem i korzystam z niego w pracy dlatego wiem co mówię :-)
    Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka