Dodaj do ulubionych

Do Petera 27156262

06.03.06, 20:01
Witaj, poniewaz Twoj nick jest niemalze identyczny z nickiem innego
uzytkownika (roznica jednej cyfry, dla wiekszosci niezauwazalna), mam wielka
prosbe, by uniknac niejasnosci i nieporozumienia, o zmiane swojego nicka na
inny. Jesli mozna to zmiane widoczna, a nie np. zmiane dwoch ostatnich
cyferek:) Prosze Ciebie o zmiane, a nie Petera z koncowka 6, poniewaz on
pojawil sie przed Toba. Mam nadzieje, ze moja prosba nie jest wygorowana.
Serdecznie pozdrawiam
Paiha
Obserwuj wątek
    • pimpcia_rympcia Re: Do Petera 27156262 07.03.06, 06:50
      Teraz moze byc?
      Ciekawe ze nadal niektorzy na tym forum mysla ze ja z dwojka to tamten bez. I
      dyskutuja :) Kaszub mowiacy to samo dostaje obelgi i nalepke idioty a ja jestem
      mistrzu i mam jenteligientne rozmowy. Co tylko swiadczy o swiadomosci
      forumowiczow :) Tak jak byl koqut (to juz nie moja sprawka)... I tez malo kto
      przyuwazyl ;)
      A poglady mam jakie mam, nick tu nic nie zmieni.
      te dwojke podal mi system bo ten pierwszy byl zajety :) znacyz sie dopuszczalne
      :) No coz.
          • pimpcia_rympcia Re: Do Petera 27156262 07.03.06, 08:03
            Znaczka original nie postawiles to sie wypchaj pokostem. W ten sposob nigdy bym
            nie mogl wybrac nicka bo zawsze by sie ktos oburzyl. Myslalem nad lysy_z_idy ale
            by sie lysi oburzyli... Izydora tez nie moglem. Matrixa tez nie bo Beatrix by
            wscieklosci chyba dostala. Pacha nie bo Paiha. A niby takie proste wybrac
            nick... dama_z_lasiczka tez nie... Do_luizy tez nie... Maximus_sextus tez nie...
            Yogi nie bo jaga. Boruta nie to Szatan. Krecka dostalem z tym obrazaniem,a rano
            jakis lysych mi chcieli nasylac z peterem na czele... Pewnie znowu jakis mail
            poszedl, tym razem na mnie ze ja to ty albo ze ja to Paiha ktora dostala udaru
            slonecznego na urlopie :)
            Pozdrowienia dla urlopowiczow od ciezko pracujacego (ale nie w dairy ;) )
              • szatan_nie_kogut Re: Do Petera 27156262 07.03.06, 18:27
                Jeśli dyskusja przerodzi się w prywatną pogawędkę, kontynuuj ją poza forum. -
                wtedy to forum zawieraloby moze z 10 watkow. Wszyscy tu zawsze uzywali sobie
                prywatnych pogaduch, jesli dobrze przejrzec tematy. Niestety forum to nie ma
                jakies precyzyjnego tytulu i wszystko mozna tu wlasciwie wciagnac. Jak na razie
                prywatne "pogawedki" poza forum prowadzi jedna osoba... NIe wiem co gorsze te
                pogawedki tu czy tamte cosie na mailach.
                A wczoraj byl census. Jako religie dalem satanista :) Zalosne te formularze byly.
                • paiha Re: Do Petera 27156262 07.03.06, 22:05
                  Szatanie, zadna przesada nie jest dobra, jedna prowadzi do purryzmu, inna do
                  ortodoksji, jeszcze inna do fanatyzmu, uprzejmie prosze zatem o zloty srodek
                  czyli o zdrowy rozsadek:)
                  Paiha

> Jeśli dyskusja przerodzi się w prywatną pogawędkę, kontynuuj ją poza forum. -
                  > wtedy to forum zawieraloby moze z 10 watkow. Wszyscy tu zawsze uzywali sobie
                  > prywatnych pogaduch, jesli dobrze przejrzec tematy. Niestety forum to nie ma
                  > jakies precyzyjnego tytulu i wszystko mozna tu wlasciwie wciagnac. Jak na
                  razie
                  > prywatne "pogawedki" poza forum prowadzi jedna osoba... NIe wiem co gorsze te
                  > pogawedki tu czy tamte cosie na mailach.
                  > A wczoraj byl census. Jako religie dalem satanista :) Zalosne te formularze
                  byl
                  > y.
    • cashoob Re: Do Petera 27156262 08.03.06, 07:02
      czy ktos jest w stanie zapodac geneze popolarnego slowa z NZ czyli "xtraordinary".

czy tu chodzi o telekom i internet czy tez chodzi o to ze oni sa ordynarni?
      jakos mie to nie trafia. kurka. prosze o pomoc. na moj gust to sie jedno z
      drugim nie zgadza bo jako ze jest xtra to jak moze byc ordinary skoro ordinary
      nie moze byc xtra z racji ze juz jest ordinary i xtra nic tu nie zpowoduje w
      enkspresji. bo jak moze byc cus super takie zwyczajne jak xtraordinary.??
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka