Dodaj do ulubionych

MEBLE Z KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ - POLECANE !

09.06.16, 18:18
Meble Kalwaria zobacz Karamanski - Paweł .
www.meblekaramanski.pl

Meble Kalwaria - Karamański Paweł
Meble Kalwaria, oferujemy szeroki wybór mebli. Nasze produkty kupowane są przez dziennikarzy
Wysoka jakość i solidność wykonania
Nasza firma


Nasza firma mieści się w Stanisławie Dolnym - położonym niedaleko Kalwarii Zebrzydowskiej i obecna jest na rynku meblarskim kilkanaście lat. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie - dzięki któremu możemy pochwalić się sporą grupą zadowolonych klientów.

Czym się zajmujemy


Projektujemy i wykonujemy: szafy wnękowe i garderoby. Zabudowy sypialni, meble biurowe i pokojowe, meble tapicerowane oraz wszelkie meble nietypowe. Specjalizujemy się w produkcji krzeseł, stołów, ław, stolików, wersalek, mebli wypoczynkowych, komód, kredensów, witryn.

MEBLE KALWARYJSKIE


Jak Państwo dobrze wiecie meble kalwaryjskie słyną z wysokiej jakości i solidności wykonania. Firma Karamański bez wątpienia produkuje meble najwyższej jakości i utrzymuje swoich klientów w przekonaniu o solidności i dokładności wykonania swoich produktów.

Obserwuj wątek
  • konakli Re: MEBLE Z KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ - POLECANE ! 11.06.20, 13:09
   Zdecydowanie nie polecam mebli od Pana Pawła Karamańskiego firma Karamański Meble. Na zdjęciach meble może wyglądają ładnie, a w rzeczywistości jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia. Wykonawca nie wie co to znaczy precyzja i estetyka. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Jakość jak na Targu lub jarmarku.
   • dzwoneczekdzwoneczek666 Re: MEBLE Z KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ - POLECANE ! 04.08.20, 15:28
    Popieram opinie poprzednika w 100 procentach Pan Paweł Karamanski to nie jest dobry wybór.... Pan nie nadaje się na szefa firmy j na stolarza jeszcze bardziej NIE NIE NIE. Bardzo dużo niedociągnięć jest w wykonaniu firmy Karamanski że Stanisława Dolnego. Pan Paweł maskuje uszkodzenia i udaje przed klientem że ich wcześniej nie widział A ślady tuszowania widać.....Kiedy wspomniane uszkodzenia błędy lub niedociągnięcia są Panu pokazywane robi wszystko ale to wszystko żeby wmówić ze to przecież sam klient sobie zrobil" jak sobie Pan uszkodził meble to ma Pan uszkodzone " taki Pan Paweł Karamanski rozmawia z klientem przez tel i to 15 minut po opuszczeniu lokalu...ZDECYDOWANIE NIE POLECAM PANA PAWLA KARAMANSKIEGO I JEGO FIRMY KARAMANSKI MEBLE ZE STANISLAWA DOLNEGO TE MEBLE NIC NIE MAJA WSPOLNEGI Z MEBLAMI Z KALWARI TAK JAK SIE REKLAMUJE PAN PAWEL
   • konakli Re: MEBLE Z KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ - POLECANE ! 11.12.20, 08:55
    J
  • jan.kurek.1 Re: MEBLE Z KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ - POLECANE ! 11.12.20, 09:35
   Również mam mieszane odczucia co do mebli wykonanych przez tą firmę... jakość wykonania jest na średnim poziomie i drugi raz na usługę tej firmy bym się nie zdecydował.
  • peternight Re: MEBLE Z KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ - POLECANE ! 20.10.21, 15:11
   Obecnie w Kalwarii żeby znaleźć porządnego stolarze trzeba nieco poszukać. To już nie te czasy, że wchodzi się do pierwszego lepszego sklepu i jakość jest gwarantowana. Jak by ktoś jednak szukał poleciłbym meblebiela.pl
  • wiktor.majewski37 Re: MEBLE Z KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ - POLECANE ! 03.08.23, 19:00
   Fajne stoły, krzesła i inne meble kalwaryjskie, polecam serdecznie

   venotto.pl/
  • majaluki Re: MEBLE Z KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ - POLECANE ! 23.09.23, 23:15
   Fajna opcja to www.meblegbpiwowarczyk.com.pl/ robią naprawę ładne meble i mają super podejście do klienta.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka