Dodaj do ulubionych

Newinterior - Meble na zamowienie

21.12.17, 00:15
Witam,
Chcialbym opisac nieudany zakup mebli jakie zamowilem na zamowienie aby przestrzec innych ewneutalnych klientow. Meble zamowielem w Newinterior:
www.newinterior.sklepna5.pl/
Pan, z ktorym bylem w kontakcie byl przemily, wszystko bylo super lacznie z cena do momentu odbioru mebli. Meble sa wykonane "na sztuke" plyty ktore tworza szafke o dlugosci 1.5m sa roznej dlugosci, roznica to 8mm. Roznica jest na tyle duza ze szafka nie zamyka sie prawidlowo. To jest tylko przyklad aby opisac jakosc wykonanych mebli.
Meble mialy byc przywiecione kurierem za odbiorem jednak Pan sam postanowil je przywiesc, Przy odbiorze zauwazylem niedociaglosci i zrobilo sie bardzo niemilo gdyz nie chcialem odebrac mebli. Wowczas nie bylo sladu "milego Pana" a zaczely sie grozby.
Postanowilem napisac ten watek aby przestrzec innych ewentualnych klientow.
Jakbym przeczytal opinie o tym wykonawcy to bym sie zastanowil dwa razy przed zakupem u tego Pana. Zachecam do dzielenia sie swoimi doswiadczeniami z tym wykonawca.
Pozdrawiam.

Obserwuj wątek
    • meblenowoczesne Re: Newinterior - Meble na zamowienie 15.04.19, 08:56
      Dzień dobry A.Golis
      Szkoda że dopiero teraz przypadkiem wpadłem na opinię ale nie znam osoby, która zamówiła szafkę i wydarzyła się taka historia. Niestety prowadzimy tylko sprzedaż internetową, a to znaczy że przesyłki są wysyłane i nie mamy sklepu stacjonarnego co w tym przypadku daję jednoznaczną informację o możliwości zwrotu w terminie 14 dni jak również odstąpienia od umowy nawet bez podania przyczyny. Jeśli tak niestworzona historia wydarzyłaby się nie byłoby problemu z rozwiązaniem historii "na sztukę wykonanych mebli". Natomiast jeśli zależało wystawcy opinii na kłamstwie to poniekąd udało się. Szkoda że ktoś posiłkował się takim zachowaniem w celu przedstawienia zmyślonej historii.
      Podziwiam kreatywność autora.

Pozdrawiam
      Piotr
    • m.pawlo Re: Newinterior - Meble na zamowienie 29.02.20, 10:56
      Potwierdzam i również przestrzegam przed zakupem jakich kolwiek mebli wykononanych przez tego Pana , jego "Ala firma " New interior to jakaś żenada , czas oczekiwania wyniósł miesiące , sprzedający zbywa nie odpisuje na maile , meble wykonane na sztukę ,źle dociete:jedna noga dłuższa , druga krótsza ,źle dociete półki ,szuflada się zacina , a cały stelaż jest paskudnie pospawany , sprzedający beszczelny cwaniak który twierdzi że meble został zrobiony na zamówienie i nie przyjmie reklamacji .Ogólnie nie polecam przestrzegam przed zakupem mebli na tej stronie .
    • meblenowoczesne Re: Newinterior - Meble na zamowienie 25.10.20, 11:46
      Szanowni Państwo
      Ponieważ administracja forum Agora S.A. nie odpowiada za umieszczone wpisy i nie weryfikuje ich pod żadnym względem , czy wpis jest merytoryczny, prawdziwy, czy wpis dokonuje osoba posiadająca zamiary wyrządzenia
      szkody i umieszcza nieprawdziwe informacje zapraszam do zasięgnięcia opinii na stronie sklepu
      www.newinterior.pl
      lub na portalu
      Allegro.pl
      tam opnie od 17 lat wystawiają tylko osoby, które są związane zakupami i posiadają wiedzę na temat zakupionych towarów, a opnie wystawiane można zweryfikować. Na poniższym forum informacje czyli pseudo opinie nie są prawdziwe, a administratorom zależy na jak największej ilości byle jakich wpisów. i akceptują każdą bzdurę .
      • joanna2121 Re: Newinterior - Meble na zamowienie 24.03.21, 10:39
        Allegro i strona New interior? Tam gdzie można usuwać komentarze i wybierać takie, które Panu pasują? :)

Bardzo chciałabym, aby moja opinia nie była prawdziwa. Jak Pan powiedział jest od 30 lat na rynku.... od 17 lat, ludzie wystawiają na Pana stronie opinie.. co to zmienia? Ja przez tyle lat robię zakupy internetowe i nigdy nie spotkałam się z takim sprzedawcą. To nie jest kwestia lat... tylko właściwego dbania i podejścia do klienta. Na stronie internetowej są umieszczone bzdury o tym jak to z każdym problemem można do Państwa zadzwonić i informujecie o każdym opóźnieniu klienta. Ilość wykonanych do Państwa połączeń w stosunku do otrzymanych to jakiś żart.

• mirekp11 Re: Newinterior - Meble na zamowienie 08.01.21, 23:23
      Ja również mam problemy z właścicielem /firmą www. newinterior.pl .Zakupiłem i zapłaciłem ,ale towaru nie otrzymałem. Mimo wielu prób kontaktu telefonicznego i za pomocą poczty e-mail nie udało mi się uzyskać kontaktu i wyjaśnień, Nie polecam , a wręcz przestrzegam przed tą "firmą". Pieniędzy również nie odzyskałem ale to chyba par. art. 491 Kodeksu Karnego.
      • meblenowoczesne Re: Newinterior - Meble na zamowienie 12.08.21, 10:19
        Dzień dobry
        Panie Mirku dopiero teraz sprawdziłem dzięki sugestii klientki stronę z wpisem rozpętał Pan niepokój na mój temat, a to nieprawda. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIEŃ TO 30 DNI ROBOCZYCH Matematyka i kalendarz są takie same na całym świecie.
        Prosił Pan o termin szybszy przesunąłem zamówienie w kolejce , otrzymał Pan tydzień przed terminem obowiązującym ale ale że chciał Pan szafkę jeszcze kilka dni wcześniej więc wykazuje Pan niezadowolenie i postanowił Pan wpisać kilka niemiłych słów . Reasumując otrzymał Pan szafkę w terminie nie wskazał Pan zastrzeżeń i tę opinie zostawił na znak że kupił Pan mebel za 1099 pln i użytkuje go od wielu miesięcy.
        Pozdrawiam Piotr
    • joanna2121 Re: Newinterior - Meble na zamowienie 12.03.21, 14:55
      NIE POLECAM NIKOMU!! Bardzo żałuje zakupu od tego Pana! Po 14 dniach od zakupu, zaczeliśmy się niepokoić. Zaczęłam dzwonić i spokojnie Pan mi wytłumaczył, że są opóźnienia w dostawach. Zrozumieliśmy. Ale po 28 dniach zaczęliśmy wydzwaniać - inaczej tego nie nazwę. Pan nie był w stanie wytłumaczyć z czego wynikają opóźnienia, tłumacząc się, ze działa na rynku 30 lat i prosi klientów o wyrozumiałość. Koniec konców, wypowiedzieliśmy umowę. Po konsultacji z prawnikiem wysłałam Panu pismo z prośbą o zwrot kwoty. Podobno ma na to 14 dni. Minęło 10. Na stronie nie ma nawet regulaminu co dzieje się w przypadku nie wywiązania się z umowy, albo rezygnacji, albo w jakimkolwiek innym przypadku. Nie podaruje temu Panu i chętnie poznam go w sądzie, jeżeli to nie skończy się zwrotem kosztów. Jak pisałam na początku NIE POLECAM!
      • wwiola24 Re: Newinterior - Meble na zamowienie 21.03.21, 08:56
        Witam, czy udało się Pani odzyskać pieniądze? Ja mam trochę inna sytuację, zamówienie do Nas dotarło, niby ok, ale gałki do szafek zamiast czarnych przyjechały srebrne, natomiast metalowy stelaż jest niższy o 6 cm niż ustaliliśmy z właścicielem-teraz nie odbiera telefonu. Tak czy siak ku przestrodze innym - nie polecam zakupów w tej firmie, szkoda zdrowia na szarpanie się o to za co się zapacilo...
        • joanna2121 Re: Newinterior - Meble na zamowienie 23.03.21, 10:52
          Póki co, ciągle nie odzyskałam pieniędzy. Dziś mija 14 dni roboczych, bo już tak próbuje tego Pana wytłumaczyć. Dostał rano maila, że dziś jest ostatni dzień i proszę o przesłanie potwierdzenia zwrotu pieniędzy. Zobaczymy co się będzie działo....
          • wwiola24 Re: Newinterior - Meble na zamowienie 24.03.21, 13:59
            Ok, 3mam kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy i mam nadzieję, że ludzie którzy będą chcieli coś zakupić od tego Pana sprawdza najpierw opinie w sieci... U Nas nadal brak odzewu, mimo wiadomości wzywającej do usunięcia wad produktu lub zwrotu kosztów poniesionych na ich usunięcie, przesłanej do wiadomości do UOKiK
            • meblenowoczesne Re: Newinterior - Meble na zamowienie 12.08.21, 11:17
              Witam
              Faktycznie Pani Wiola otrzymała szafkę fornirowaną piękną 200cm długą wg specjalnych ustaleń i zamiast gałek czarnych matowych do otwierania drzwiczek zamontowaliśmy w lekkim połysku (gałeczki montowane śrubką od środka drzwi :-) ). Właściciel odbiera telefony, ale również pracuje więc nie zawsze słyszy dzwoniący telefon , wysłałem natychmiast Pani gałki w kolorze czarny mat oraz drugi stelaż i co minęło od marca już 5 miesięcy, ale zwrotu gałek i stelaża do dzisiaj się nie doczekałem.
              Czy to było aż tak wielkie przewinienie ? Zadziwia mnie tolerancja naszego społeczeństwa.
              Pozdrawiam
          • meblenowoczesne Re: Newinterior - Meble na zamowienie 12.08.21, 10:34
            Dzień dobry
            Pani Joanna zakupiła szafkę zapłaciła poprzez P24 i niecierpliwie czekając na szafkę rozpoczęła swoje całkiem niepotrzebne interwencje na forum. Termin jest jasno określony na głównej stronie sklepu to- 30 dni roboczych, ale jeśli robi się zakupy poprzez telefon można niektóre informacje nie zauważyć i ja to rozumiem ,więc można również odstąpić od umowy lub negocjować przyspieszenie albo cierpliwie czekać ale trzeba mieć chęć. Pani Joanna zakupiła towar prywatnie a później poprosiła o FV na jakąś spółkę i swoje niezadowolenie z braku możliwości wyłudzenia podatku postanowiła wyrazić na forach.
            Pani Joanna otrzymała zwrot środków w terminie ustawowym i myślę że nerwowa atmosfera w czasie pandemii jest usprawiedliwieniem tego zachowania.
            Pozdrawiam i życzę cierpliwości
        • meblenowoczesne Re: Newinterior - Meble na zamowienie 12.08.21, 11:16
          Witam
          Pani Wiolu niczego Pani Joanna "nie odzyskała i nie odzyska" ponieważ historia z odzyskiwaniem czegokolwiek jest wyimaginowana koleją rzeczy na zwrot środków trzeba poczekać są terminy i każdego obowiązują.
          Pani Joanna po prostu otrzymała zwrot środków zapłaconych za towar w terminie po odstąpieniu od umowy.
          Pozdrawiam
          Piotr
    • piotr_lase Re: Newinterior - Meble na zamowienie 02.08.21, 10:21
      Raczej unikałbym sklepów które nie podają adresu siedziby i danych rejestracyjnych. W kontakcie jest tylko mail i numer telefonu. Jeśli potrzebuje Pan jeszcze jakieś meble to zapraszam na www.ooomeble.pl Mamy nie tylko meble standardowe ale wykonujemy je również pod konkretny wymiar. Oferujemy dostawę własnym transportem co jest gwarancją, że meble przyjadą nienaruszone.
    • mariuszgwin Re: Newinterior - Meble na zamowienie 11.08.21, 22:13
      Kupiłem szafkę u Pana z newinterior i dostałem ją po miesiącu oczekiwania , szafka bardzo ładna trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale dzisiaj na wszystko co jest indywidualne trzeba teraz czekać.
      czekałem z opinią od zamówienia do dzisiaj bo nie wiedziałem czy wszystko co w internecie piszą wierzyć i potwierdzam trzeba mieć własne zdanie i zwracać uwagę na konkrety. POLECAM
    • andrejmil Re: Newinterior - Meble na zamowienie 09.11.21, 23:02
      Witam
      Chciałem wyrazić swoje zadowolenia zakupu stolika RTV na stronie newinterior , przed zakupem zobaczyłem tę stronę i zatrzymałem zamówienie ale jednak skusiłem się nie żałuję świetna obsługa życzliwość i profeska, żałuje tylko że naczytałem się tych bzdur na tej stronie i opóźniłem przez to swój zakup.
      dziekuję i POLECAM !!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka