Dodaj do ulubionych

Udane dokocenie i tragedia jednocześnie

01.08.11, 16:27
Po dwóch dniach moje koty się polubiły smile Mała 3 miesięczna kotka oraz prawie dwuletni kocur kastrowany w zeszłym roku.
Jest tylko jeden problem i to głośny. W dzień kociaki się bawią, cieszą oko, drapak furczy i śpią koło siebie. W nocy za to jest totalny sajgon. Około 4-5 nad ranem kocur zaczyna miauczeć i to tak przeraźliwie, że nas budzi i nic nie działa. Ani przytulanie go (ucieka), ani mówienie głośno "cicho!" (działa na 1 minutę). Dzisiaj w nocy już wyszłam z siebie i wzięłam oba koty pod pachę i wrzuciłam (nie dosłownie) do pokoju, który zamknęłam. Oczywiście miauczenie (jęczenie) nie ustało, ale przynajmniej z zatyczkami w uszach i spanie w drugim pokoju troszkę pomogło.

Wierzcie mi, codziennie od dwóch tygodni jest to samo - w dzień bawiące się aniołeczki dwa, a w nocy masakra jęczącego kota! (mój mąż powiedział, że jęczy jak kotka w rui).

Help, bo zwariujemy!
Obserwuj wątek
    • madzialena22 Re: Udane dokocenie i tragedia jednocześnie 03.08.11, 18:49
      hmm mój też rano mnie budzi miauuczeniem itp.. ale on to robi, bo albo chce jeść (np. o 4 nad ranem), albo wieczorem zapomniałam otworzyć okno, tylko je uchyliłam, no i on się denerwuje, że nie może wyjść na dwór..

Powiem tak.. mój kot, np. rok temu całe wakacje budził mnie uparcie o 3:45 bo chciał wyjśc na dwór,, a że akurat wówczas mąż na długo wyjechał, bałam się otwierać okno, więc było tylko uchylone.. no i mój kocurek codziennie, jak w zegarku 3:45 budził mnie, bym otworzyła mu okno..
      Wstawałam, otwierałam (juz było jasno, więc zostawialam otwarte), szłam spać.. kot wracam tak mniej więcej ok 5-6 i znów mnie budził bo chciał jeść..

Teraz jak chcę się wyspać to daję mu duużo jedzyenia do miskie późnym wieczorem, a okno zostawiam otwarte..

Nie wiem, jaki cel ma ten kot u Ciebie co tak wyje.. ja też się wkurzam, jak mi zaczyna miauczeć ( czasem rzucam poduszką, kapciem)... więc wiem, jak się czujesz...
      Mój mąż śpi i tego nie słyszy... a ja od razu się budzę.. i praktycznie każdej nocy kot mnie budzi 2-3 razy.. a najbardziej mnie wkurza to, że potem jak my wstajemy np. między 7-9 zależy od dnia.. to kot właśnie wraca z dworu,, kladzie się na łóżko i zaczyna spanie wrrrrrr
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka