Dodaj do ulubionych

Ubranko dla kota?

16.10.11, 23:09
Witam, robi się coraz zimniej i zastanawiam się, czy coś takiego miałoby szansę się sprawdzić? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? A może futerko wystarczająco chroni kota przed zimnem i przeziębieniem? Ja mam kotkę rasy egzotyk (gęste futerko), niewychodzącą, ale teraz gdy się zrobiło zimno to boję się ją nawet wypuścić na balkon, żeby się nie przeziębiła. Pozdrawiam smile
Obserwuj wątek
    • deszcz.ryb Re: Ubranko dla kota? 17.10.11, 00:46
      Akurat ci kot pozwoli założyć sobie cokolwiek. wink Jeżeli masz w domu normalną temperaturę to nic kotu nie potrzeba; jeżeli to egzemplarz szczególnie delikatny, to chroń go przed zawianiem i nie wypuszczaj na balkon jak jest bardzo zimno. Daj sobie spokój z ubrankami.
      • salimis Re: Ubranko dla kota? 17.10.11, 08:44
        Kot to ciepłolubne zwierzę a więc gdy wyczuje niską temperaturę to pewnie sam czym prędzej czmychnie do domu zostawiając ciebie na balkonie. wink
        Nie odbieraj mu kociej godności ubierając w fatałaszki.Chcesz aby stał się pośmiewiskiem innych kotów wink
        Jeśli już chcesz koniecznie wyprowadzać to może otwórz najpierw balkon aby temperatura w pomieszczeniu się wymieszała tzn. zmniejszyła bo takie przeniesienie z ciepłego od razu w zimne może okazać się szokiem.Kot ma futerko nie tylko dla ozdoby ale także aby go chroniło np.przed zimnem.Gdybyś miała Sfinksa to co innego.
        • deszcz.ryb Re: Ubranko dla kota? 17.10.11, 09:20
          No, kot swój rozum ma i nie wyjdzie jeżeli jest dla niego za zimno. Moja wychodząca kotka zwykle wystawia czubek nosa za drzwi a jak jest zimno albo pada to wraca do środka z wielkim fochem na pogodę. tongue_out
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka