Dodaj do ulubionych

wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej

12.06.06, 04:25
najlepiej

img111.imageshack.us/my.php?image=torba38jj.jpg
Obserwuj wątek
    • roborobi Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 12.06.06, 20:53
      Z ciuchami lepiej by było smile
      • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 13.06.06, 04:21
        a nie, z ciuchami nie bylo tak przytulnie, nie zmiescilem sie
        • roborobi Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 13.06.06, 08:48
          A w trakcie rozpakowywania?
          • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 14.06.06, 04:18
            trwalo minute, ona tam miala ze trzy ciuchy na krzyz
            • roborobi Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 14.06.06, 10:39
              Szybka jest, przecież to duża waliza smile
              • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 16.06.06, 02:50
                o nie, to mala torba na kolkach, wchodza w nia 3 pary butow, dwie sukienki i dwa
                letnie cienkie garniturki i jakis kostium kapielowy i wsio
                nawet nie byloby na czym sie polozyc, mrrr
                • roborobi Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 16.06.06, 11:22
                  Buty chyba nie są wygodne sad
                  • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 16.06.06, 16:12
                    buty okropnie uwieraja, do tego ona te buty powsadzala w szeleszczace torby
                    plastykowe, no okropnosc! dopiero kiedy torba zrobila sie pusta moglem sobie
                    wejsc do srodka i poprzebywac
                    • roborobi Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 16.06.06, 21:00
                      Moja kocica lubi bardzo do reklamówek wchodzić i nie przeszkadza jej
                      szeleszczenie smile
                      • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 20.06.06, 05:32
                        a ja od szelestu dostaje choroby nerwowej taki juz wrazliwy jestem
                        • roborobi Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 20.06.06, 07:58
                          Kurcze ja też, nawet nie wiesz jak mnie to wnerwia, szczególnie o 6:30 jak żona
                          sobie kanapki robi sad. Chyba nawet sąsiadów budzi
                          • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 20.06.06, 15:48
                            szeleszczac kanapkami?
                            musicie miec niezla akustyke
                            • roborobi Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 20.06.06, 17:10
                              Zawijała w papierki śniadaniowe sad
                              • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 21.06.06, 03:12
                                no patrz, a moja ludzia szelesci jak odwija nabyte w sklepie i musze Ci
                                powiedziec ze te papierki do spowijania kanapek sa takie glosne ze zmarlego by
                                ruszyly z grobu
                                ciekawe, dlaczego tak jest? papierek do kanapki? czy to ma dzialac jak straszak?
                                • roborobi Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 21.06.06, 12:28
                                  Rozumiem takie działanie papierka jak budzi na śniadanie smile
                                  Wstaję, a tu śniadania brak sad
                                  • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 22.06.06, 05:16
                                    e, bo papierek ma zastymulowac robienie sniadania, a nie przychodzenie na gotowe
                                    • roborobi Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 22.06.06, 07:41
                                      acha, tylko mógłby tak ok 7 dopiero, a nie 6:20 sad
                                      • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 22.06.06, 19:10
                                        przeciez to tylko 40 minut roznicy... wlasciwie zadnej wobec wiecznosci
                                        • roborobi Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 22.06.06, 22:21
                                          Takie 40 min. jest najsłodsze szczególnie jak się idzie spać po 12 sad
                                          • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 23.06.06, 04:22
                                            hmm, ja chodze spac jak uwazam... nie wolalbys Robi byc kotem?
                                            • roborobi Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 23.06.06, 14:19
                                              No pewnie,takie troszkę lżejsze życie bym miał smile
                                              • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 23.06.06, 21:39
                                                i wlasne futro... pomysl tylko, swoje zupelnie wlasne futro!
                                                • roborobi Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 24.06.06, 12:47
                                                  w dodatku niepowtarzalne smile
                                                  • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 26.06.06, 02:01
                                                    po stronie minusow, to nie moge... no wiesz czego, ale i tak mi nie zal bo przed
                                                    nie mialem okazji, wiec nie wiem czy cos stracilem
    • umfana Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 13.06.06, 22:46
      Fajnie w niej wyglądasz!
      :o)
      • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 14.06.06, 04:19
        miauu! dziekuje za uznanie, ale prawde mowiac to ja zawsze i we wszystkim fajnie
        wygladam, taka juz moja cecha charakterystyczna
    • kotangens Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 24.06.06, 12:56
      oczywiście masz rację, ale tylko pod warunkiem, że to ja decyduję, kiedy do niej
      wlezę i kiedy z niej wylezę.
      osobiście jednak preferuję plecaki, o:
      www.mnc.pl/~zamek/szprotka/koty/kotywiosenne/czerwiec/wplecaku.jpg
      • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 26.06.06, 02:02
        ja lubie tez pudelka, ale ostatnio cos byla na nie posucha
      • dachowiec.fernando Re: wszedzie dobrze, ale w torbie podroznej 26.06.06, 02:14
        ps. swietny masz blog, my koty jak najbardziej powinnismy prowadzic blogi i
        pokazywac swiatu jak pieknie wygladamy i jak jestesmy niezwykli
        blogi dla ludzi to po prostu strata pasma i przestrzeni na serwerze, ot co
        • kotangens trochę mi ludzia pomaga 27.06.06, 23:58
          ale dziękuję, dziękuję za uznanie i w pełni się z tobą zgadzam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka