Dodaj do ulubionych

miau miau! zostaje sam na dlugie dni

30.08.06, 03:56
i nawet na forum malo kto bywa... ludzia gdzies lazi od rana do nocy, jak
przyjdzie od razu siada do kompa a mnie nie ma kto podrapac za uszkiem ... pffft!
Obserwuj wątek
    • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 30.08.06, 23:08
      oj, nie dobrze sad
      mam nadzieję, że jakoś szybko płyną te samotne godziny smile
      • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 31.08.06, 04:33
        troche przyspieszaja jak ona jest juz w domu i moge jej zrobic wielka awanture
        niech wie!
        • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 31.08.06, 09:20
          Nie wiedziałem, że z Ciebie awanturniczy kot smile
          • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 01.09.06, 04:12
            wcale nie awanturniczy! znam swoje prawa i upominam sie o nie, to wszystko!
    • zettrzy Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 31.08.06, 19:35
      alez to zwierze robi mi reputacje!
      • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 01.09.06, 15:55
        musisz chyba porozmawiać z kotkiem smile
        • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 02.09.06, 05:59
          miau! ona ze mna nie rozmawia, jej sie wydaje ze jak mam gdzie spac i co jesc to
          zalatwila sprawe! a moje potrzeby psychologiczne to co?
          • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 02.09.06, 12:27
            tak, nie zawsze sie da samemu pogłaskać i posiedzieć na kolanach, których brak :
            (
            • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 02.09.06, 16:37
              albo wsadzic nos pod dlon ktorej nie ma
              • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 03.09.06, 08:55
                tak, to okropne sad
                • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 03.09.06, 17:30
                  no i sam powiedz, czy nie mam racji ze na nia krzycze ze nie siedzi ciagle w domu?
                  • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 03.09.06, 23:16
                    a może byś chciał z ludzia jeździć smile
                    • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 04.09.06, 02:18
                      o nie, ja nie jestem na tyle glupi zeby wychodzic z domu dalej niz do schodow
                      • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 04.09.06, 07:48
                        ale elegancko byś wychodził - w takiej klatce przenośnej smile
                        • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 04.09.06, 14:34
                          o, tej to nie lubie... to znaczy czasem lubie w niej spac, albo schowac sie
                          przed burza, ale nie zeby mnie ktos z domu wynosil
                          • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 05.09.06, 15:57
                            chyba w ogóle z domu nie lubisz wychodzić?
                            • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 05.09.06, 19:03
                              oczywiscie, ze nie lubie! kto normalny by lubil!
                              • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 05.09.06, 19:05
                                ale sam siedzieć też nie lubisz?
                                • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 05.09.06, 22:23
                                  o wlasnie, lubie jak ktos siedzi ze mna i uwaza kiedy trzeba dac mi jesc, kiedy
                                  dac sie pomiziac, a kiedy razem posiedziec i pomruczec
                                  • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 05.09.06, 23:16
                                    wiec chyba lepiej wspólnie wyjeżdzać smile
                                    • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 06.09.06, 05:46
                                      ni, lepiej wspolnie posiedziec i pomiziac sie... tylko ze ludzia nie umie mruczec
                                      • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 06.09.06, 09:09
                                        zawsze możesz ludzie poduczyć troszkę smile
                                        • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 07.09.06, 05:11
                                          ja ją ucze juz 14 lat, i nic! niepojetna taka!
                                          • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 07.09.06, 21:23
                                            może inny kot ją też uczy i nie może się połapać smile
                                            • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 08.09.06, 14:21
                                              inny kot? no ja jej pokaze innego kota, ona nie ma prawa do nikogo poza mna!
                                              • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 08.09.06, 15:52
                                                to tylko domysły smile
                                                • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 08.09.06, 17:54
                                                  no no, sprawdzimy te domysly...
                                                  • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 11.09.06, 08:32
                                                    i jak - udało się coś wyszpiegować?
                                                  • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 11.09.06, 13:35
                                                    na razie nic, tyle ze czyta cos tam o drugich kotach, ale chyba konkurencja mi
                                                    nie grozi
                                                  • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 11.09.06, 19:28
                                                    przypatrz się uważnie smile
                                                  • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 12.09.06, 03:43
                                                    eee, ja ją naprawde znam nie od dzis
                                                  • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 12.09.06, 16:30
                                                    domyślam się, że nie od dziś, ale może jakieś łagodzące przebłyski są?
                                                  • dachowiec.fernando Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 12.09.06, 16:34
                                                    no wiesz, ja sie do niej przyzwyczailem, w paru sprawach wychowalem ja tak jak
                                                    mi bylo potrzeba, w innych sam sie przystosowalem, wiec przeblyski nie sa mi juz
                                                    potrzebne
                                                  • roborobi Re: miau miau! zostaje sam na dlugie dni 12.09.06, 17:47
                                                    nie mów, że czasami nie ma tak dobrego humoru, że jej nie poznajesz smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka