Dodaj do ulubionych

....sniadanie po chinsku

22.04.05, 13:51
Ktokolwiek widzial? Ktokolwiek jadl??
Obserwuj wątek
        • p.hadam Re: ....sniadanie po chinsku 07.06.05, 17:02
          > No to chyba o takie mi chodzi;))
          > Jak wiec wyglada i smakuje?

A jak wyglada i smakuje poslkie sniadanie? A jak hiszpanskie? :)

Raz jadlem rosol z miesem, makaronem i warzywami - i caly bar jadl to samo.
          Raz jadlem pierozki paucy.
          Raz jadlem placek a'la ciezki i ciemny omlet.
          Roznie. Nawet musli z jogurtem sie zdazylo.

Smakowalo zawsze dobrze - 1 klasa!

Pozdrowka
          Hadzio
          • mickey13 Re: ....sniadanie po chinsku 07.06.05, 20:30
            Dziekuje za odpowiedz:))

Pytalam sie jak smakuje i wyglada, bo mieszkajac we Francji widze na porzadku
            dziennym francuskie sniadanie...Jak wyglada? Kawa w wielkim garnku albo nawet
            miseczce, rogaliki, biale pieczywo, dzem...A smakuje? slodziutkie;)))
            • p.hadam Re: ....sniadanie po chinsku 08.06.05, 13:52
              > Pytalam sie jak smakuje i wyglada, bo mieszkajac we Francji widze na porzadku
              > dziennym francuskie sniadanie...Jak wyglada? Kawa w wielkim garnku albo nawet
              > miseczce, rogaliki, biale pieczywo, dzem...A smakuje? slodziutkie;)))

No tak, francuskie sniadanie to jest dobrze zdefiniowane, to fakt :)

Ale juz polskie nie bardzo - moze byc bulka z dzemem, moze byc jajecznica albo
              parowki.

W Chinach czesto ludziska jedli albo paucy albo rosol, ale nie wiem czy to juz
              mozna nazywac "sniadaniem po chinsku", po prostu rano bary oferujace te potrawy
              byly pelne ludzi je jedzacych. No i ja to tam malo widzialem, tylko pare miast
              na poludniu Chin.

Pozdrowka
              Hadzio

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka