Dodaj do ulubionych

Kosmiczne dno!

17.01.15, 12:22
Gwiazda dziennikarstwa, Karolina Słowik przygotowała tekst:
Spektakularny wybuch rakiety Falcon 9. Rozbiła się przy lądowaniu na platformę

Roi się w nim od błędów merytorycznych, stylistycznych, złego tłumaczenia.
Tak nieporadnego językowo autora dawno tu nie widziałem.

Oddaję głos internautom:

kermit.dolomit:
"Wybuch rakiety Falcon 9 przy lądowaniu na drona nad Atlantykiem
Firma Space X po udanej misji kosmicznej po raz pierwszy próbowała doprowadzić do lądowania rakiety Falcon 9 na samolot bezzałogowy nad oceanem Atlantyckim
Na nagraniu widać powierzchnię bezzałogowego samolotu i zbliżającą się rakietę która leci pod skosem"

Litości !!! Może Karolina Słowik powinna wrócić do pisania o cyckach i majtkach celebrytek Widać że razem ze zmianą szaty graficznej obniżył się poziom ale wrosło spożyciekwiatekkk:
Ty czujesz, że to bełkot, i ja też; ale takich osób jest coraz mniej. Krok po kroczku "media" przekonują czytelników, że tak właśnie się pisze. Że ten bełkot łamaną polszczyzną to prawdziwe dziennikarstwo. Jeszcze kilka lat i pod swoim komentarzem znajdziesz odpowiedź: "ale o co ci ku... człowieku wogóle chodzi???"jurczynskimichal:

To przecież jakaś tragedia jest! Was się coraz częściej zwyczajnie nie da czytać! Kogo Wy tam zatrudniacie! Jakiś czas temu zaczęliście uprawiać zwykły przerost formy nad treścią. Chcecie pisać o wszystkim i giniecie marnie. W miliardzie działów zatrudniacie coraz więcej nieuków, tracicie kontrolę nad tym, co jest publikowane i zwyczajnie się kompromitujecie jako portal informacyjny. Porządny, rzeczowy i interesująco redagowany kiedyś portal staje się zwykłym szajsem, nie wyróżniającym się niczym spośród całej reszty.


Nic dodać nic ująć.

Coraz bardziej się przekonuję, że to"dobre dziennikarstwo" w gazeta.pl to zwyczajna ściema.
A Wy co sądzicie?

Kornel
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka