Dodaj do ulubionych

Nareszcie! Nareszcie!

15.10.16, 20:31

Zmierzch gazeciny.
Obserwuj wątek
  • kornel-1 Re: Nareszcie! Nareszcie! 29.10.16, 13:16
   gelati napisał(a):

   > Zmierzch gazeciny.

   Zobaczymy. Parę tygodni temu zastanawiałem się, czy składać na FoF kondolencje z powodu zgonu Metro (późn. Metro Cafe) - gazetce Agory rozdawanej na ulicach. Ale nie chciałem dobijać.

   Agora nachalnie reklamuje obecnie dostęp za 10 zł w pierwszym miesiącu do wszystkich treści. Uprzejmie dziękuję - nie spodziewam się wyższych lotów dziennikarstwa niż to, co widzimy na portalu gazeta.pl.

   A widzimy na głównej stronie codziennie debilne quizy i kretyńskie nagrania wideo z plotek.pl, których zadaniem jest zwiększanie kliknięć i oglądalności reklam.

   Żałosne.

   Kornel
  • kornel-1 Re: Nareszcie! Nareszcie! 29.10.16, 13:20
   Rozumiem, że nawiązujesz do tego:

   tvn24bis.pl/z-kraju,74/praca-zwolnienia-grupowe-w-agorze-s-a,681184.html

   Do 135 osób do końca roku zostanie zwolnionych z pracy w Agorze S.A. - poinformował zarząd spółki we wtorkowym komunikacie. Rynkowa recesja w wydatkach na reklamę prasową oraz spadek sprzedaży prasy są wymieniane jako powody przeprowadzenia zwolnień. Spółka zrezygnuje z wydawania bezpłatnego dziennika.

   "Biorąc pod uwagę obecną kondycję rynku prasy papierowej, negatywne prognozy dotyczące perspektyw jego dalszego rozwoju oraz postępującą cyfryzację mediów, zarząd spółki uznał, iż niezbędne jest podjęcie kolejnych działań przyspieszających proces transformacji działalności prasowej Agory" - czytamy w komunikacie.

   Jak poinformowano, w ramach prowadzonego procesu transformacji działalności Agora skoncentruje się na rozwoju dziennika "Gazeta Wyborcza", rezygnując jednocześnie z wydawania bezpłatnego dziennika "Metrocafe.pl" z dniem 14 października 2016 roku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka