Dodaj do ulubionych

Podział gier wedlug wieku

30.12.14, 00:42
Czy zgodziłybyście się na podawanie w tytułe wątku, obok tytułu gry, również przedział wiekowy (albo chociażby od którego wieku zaczynać przygodę z grą) - mogłoby to stać się sporą zaletą forum, bo informacjom producenta nie zawsze warto ufać, sklepy przy tworzeniu własnych kategorii wiekowych często sugerują się niestety informacją producenta a mi bardzo brakuje sprawdzonych opinii o faktycznym wieku, w którym dana gra się sprawdza.

Ewentualnie możliwy byłby osobny wątek, do którego można by wrzucać opisane na forum gry według kryterium wieku - co o tym sądzicie?
Obserwuj wątek
    • per-vers Re: Podział gier wedlug wieku 30.12.14, 10:51
      Ja jestem jak najbardziej ZA. Nie chcę jednak tworzyć reguły, że każdy musi podać wiek dopisując grę, ale myślę, że można zrobić osobny wątek lub po prostu zamieszczać taką informację w opisie gry - kto to zrobi, czy ten, kto tytuł dodał, czy ktoś inny - jest dla mnie rzeczą dowolną... Pewnie też czasem sporną, ale nie szkodliwą wink
    • emily.1 Re: Podział gier wedlug wieku 30.12.14, 10:53
      Pomysł dobry, tylko hmmm... jezeli to mają być nasze odczucia a nie informacja producenta to takie mało miarodajne również jest bo jeden pięciolatek załapie szybko jakąś grę a inny ośmiolatek tej samej gry za żadne skarby nie zrozumie. Mam prawie 7 letniego chrześniaka, próbowałam różnych tytułów i choćby nie wiem co nie załapie i koniec.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka