Dodaj do ulubionych

Mam gry do sprzedania! :-)

24.01.15, 10:22
Wiem, że wielu już chodzi po głowie ten wątek, więc zakładam na uciechę tych co chcą się pozbyć i tych co chcą okazyjnie kupić. Na razie niech żyje swoim życiem, ewentualne zasady będziemy wymyślać na bieżąco. Myślę, że na razie najprościej podać tytuł i cenę oraz kontakt na maila.

Ja też mam parę tytułów, ale muszę się jeszcze zastanowić co na pewno i nieodwracalnie chcę oddać smile

--
Zabawa w słowa
Obserwuj wątek
    • kolorko Re: Mam gry do sprzedania! :-) 01.02.15, 13:34
      "Safari" Smart Games
      www.rebel.pl/product.php/1,1385/13374/Smart-Safari.html
      Nawet nie wiem, jak to się stało, ze mamy drugi egzemplarz- musiało kiedys dziecko dostac i rozpakowac , przy sprzątaniu pawlacza okazało się, że jest, stan bardzo dobry, w pudełku.
      Polecam, u nas ciagle sie sprawdza, jak wyciągnie jedna osoba, to za chwilę ustawia sie kolejka, ale to nie bedzie powodem, żebym trzymała 2 egzemplarze na półcesmile
      Cena 30 zł, plus ewentualne koszty przesyłki.
      Na półce lezy też "Pictureka" w bardzo dobrym stanie- gramy w wersję karcianą, a pudełko się kurzy, chetnie sprzedamsmile
      www.rebel.pl/product.php/1,1203/13203/Pictureka.html
    • azyli Gry dla dzieci od Azyli 02.02.15, 19:15
      Pozwolę sobie dodawać co jakiś czas kolejne gry. Gry w stanie bdb, czasem idealnym, gdy będą jakiekolwiek defekty dopiszę. Odbiór w Warszawie lub wysyłka, przy większych zakupach oczywiście możliwe negocjacje smile.

W czasie ferii ograliśmy sporo tytułów i jesteśmy pewni ze chłopcy wyrośli już z następujących gier:

1. Zwariowane Spaghetti EPEE - 30zł
      2. Skubane Kurczaki Egmont - 50zł
      3. Sokole Oko Adamigo - 15zł
      4. Luzi Luftig MB Spiele Hasbro - 30zł
      5. Lotti Karotti Ravensburger - 40zł
      6. Spadające Małpki Mattel - 35zł (starsze, niebieskie wydanie, lekko zmęczone pudełko, ale nadal dobrze się trzyma, brakuje 1 małpki, ale to nie ma wpływu na rozgrywkę)
      7. Zgadywanka Logopedyczna Alexander - 10zł
      8. Angry Birds Mattel - 30zł
      9. Once Upon a Castle Fisher Price - 50zł
      10. Snorta Mattel - 50zł
      cdn...
    • aniam123 Re: Mam gry do sprzedania! :-) 07.03.15, 18:40
      Wreszcie się zmobilizowałam i zrobiłam wstępną selekcję naszych gier.
      Sprzedaję głównie dlatego, że moje dzieci z nich wyrosły. Przez to, że różnice wieku u nas spore (16, 9 i 5) ciągniemy "w górę".
      Wszystkie zdjęcia przedstawiają nasze egzemplarze.
      1. Potwory do szafy - 15zł.
      Gra zupełnie nowa, graliśmy może dwa razy. Jest małe rozdacie (widoczne na zdjęciach), powstało przy pierwszym otwarciu gry. Karty w idealnym stanie.
      Foto1 Foto2
      2. Mój pierwszy quiz. Gry i zabawy smoka Obiboka - 15zł
      Gra w idealnym stane.
      Foto1Foto2
      3. Rummikub start right - wersja junior - 25zł
      Gra w bardzo dobrym stanie.
      Foto1Foto2
      4. Mundialito - 35zł - dla fanów futbolu. Stan bardzo dobry, większość żetnów jeszcze w tekturkach.
      Foto1Foto2
      5. Moje pierwsze sudoku - 25zł - stan bardzo dobry
      Foto1Foto2Foto3
      6. Gacek gdzie jesteś - 10zł - gra w dobrym stanie, trochę zniszczone pudełko
      Foto1Foto2
      7. Kiki Ricky - 15zł. Cena niska, gdyż brakuje jednego wiadra i jednej kury dla czwartego gracza. Spokojnie można grać z maluchem bez tych elementów.
      Foto1Foto2

• jujaro Re: Mam gry do sprzedania! :-) 11.09.15, 08:56
      Może ktoś poszukuje w dobrej cenie gier, które u nas akurat leżą i się kurząsmile.
      Mamy do sprzedania: Tajemnicze Domostwo - w zasadzie nie używana - 80 zł. ; Fauna junior (to chyba już nie jest dostępne w sprzedaży) -syn zdecydowanie wyrósł - gra w bardzo dobrym stanie - 80 zł. ; Szachy Solo - w zasadzie nie używane, ale pudełko jest nieco sfatygowane, bo samo w sobie nie jest jakiejś rewelacyjnej jakości - 40 zł. Słowostwory - stan bardzo dobry 40 zł. , Blokada Smart Games - stan bardzo dobry - 40 zł. To na razie tyle. Gdyby ktoś był zainteresowany to podaję maila: justynajar@vp.pl. Możliwy odbiór osobisty w Lublinie
    • tygryskowata Re: Mam gry do sprzedania! :-) 20.11.15, 14:51
      Dzięcię już wyrosło, trzeba zrobić miejsce na nowe gry:

GRANNA - Figuraki za 10 zł (brakuje jednego zielonego kółka, co nie utrudnia gry)

EGMONT - Nogi stonogi - 15 zł

GRANNA - Zagadki Smoka Obiboka za 15 zł

GRANNA - Nowe zagadki Smoka Obiboka za 15 zł - wszystkie karty z pytaniamia są, choć brak ich na zdjęciu

GRANNA - Zgaduj zgadula - za 5 zł (mogę dorzucić gratis, jeśli ktoś weźmie wszystkie pozycje)

Zainteresowanym mogę podesłać linka do dokładnych zdjęć gier smile
    • gopio1 Re: Mam gry do sprzedania! :-) 11.12.16, 18:41
      Gra w Statki - 5 zł
      Karty Mio - 6 zł
      Dżungla - 15 zł
      Wyspa Skarbów - 15 zł
      Zgadnij kto podróżne - 20 zł
      Zgadnij kto (brak 1 elementu z ramki) - 20 zł
      Monopol podróżny - 20 zł
      Było sobie życie. Pojedynki mistrzów - 20 zł
      Lonpos (logiczna) - 25 zł
      Lego Pirate Code - 30 zł (brakuje kilku klocków w tym kościotrupa)
      Piraci (Hide&Seek) Smart Game - 45 zł
      Antywirus (gra logiczna) - 50 zł
      Galaxy Trucker - 70 zł
      --
      Listy do Świętego Mikołaja czyli Zabawa w słowa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka