Dodaj do ulubionych

Wyczerpane nakłady i wznowienia

27.01.15, 23:39
Zdarza się tak, że mamy grę w przechowalni/koszyku, czekamy z zakupem na "lepsze czasy" i nagle okazuje się, że nakład wyczerpany.
Informujmy się w tym wątku, że dana pozycja przestaje być dostęna oraz o tym, że znowu jest do kupienia.
Obserwuj wątek
    • aniam123 Re: Wyczerpane nakłady i wznowienia 27.01.15, 23:43
      Po ilości dodatków na rynku podejrzewam, że szybko będzie wznowienie.
      Ale na razie w większości sklepów Story Cubes ma status niedostępna.
      Na portalu aukcyjnym jeszcze jest, własnie zakupiłam.
      • sylwina76 Re: Wyczerpane nakłady i wznowienia 27.01.15, 23:57
        Nie tak dawno kupowałam na prezent w empiku. aktualnie Story Cubes jest dostępne w wielu sklepach: Ceneo
        • magdalenka79k Re: Wyczerpane nakłady i wznowienia 28.01.15, 14:23
          Dzięki za cynk, te na ceneo to są głównie dodatki ale udało się zamówić (mam nadzieję), teraz jest też jakaś bardziej wypasiona wersja za 80-90 zł, więc nie wiadomo czy będzie jeszcze ta podstawowa wznowiona.
          --
      • aniam123 Re: Wyczerpane nakłady i wznowienia 17.02.15, 21:08
        Moje dzieci domagają się dodatków, zwłaszcza 4.5 latek. Obiecałam kupić po powrocie z ferii Actions. Liczba aukcji na all w ciągu dwóch tygodni zmniejszyła się kilkakrotnie. Widać, że dużo się ich sprzedaje.
    • dwellajna Re: Wyczerpane nakłady i wznowienia 28.01.15, 13:14
      chyba Dzieci z Carcassonne sa na wyczerpaniu
      • sylwina76 Re: Wyczerpane nakłady i wznowienia 29.01.15, 19:18
        I Blokus - pojawiła się przed świętami, a teraz już prawie nigdzie nie ma.
        • per-vers Re: Wyczerpane nakłady i wznowienia 29.01.15, 19:30
          W stacjonarnych Empikach jeszcze jest, widziałam w kilku ostatnio. Ale w sieci faktycznie trudno znaleźć.
    • erisana Caylus 29.01.15, 21:41
      Na allegro brak, sprawdziłam w kilku sklepach - też nie mają. Porównywarka podpowiada, że jest edycja angielska w sklepie MagicGames, ale ich strona chwilowo nie działa.
      • tu_nia Re: Caylus 06.02.15, 22:53
        tokaido podstawa keltis nie do kupienia, niagara epoka kamienia w pojedynczych sklepach. wsiasc do pociagu europa i takenoko wersje polskie tez juz pojedyncze sztuki
        • sylwina76 Timeline wynalazki 15.02.15, 18:47
          Dostępna już w nielicznych sklepach w starszej wersji (chyba) czyli w kartonowym a nie metalowym pudełku: ceneo. Duża rozpiętość cenowa: od 47 zł do 76 zł w Matrasie.
          Ja niedawno kupiłam w Arosie za 38 zł, teraz kosztuje 41,70 zł. Naprawdę bardzo fajna przyjemna gra. Aktualnie zastanawiam się nad podobną czyli Cardline zwierzęta smile
          • per-vers Re: Timeline wynalazki 15.02.15, 19:20
            A opisałabyś w osobnym wątku? Ciągle się na nią natykam i jestem jej bardzo ciekawa smile
            • sylwina76 Re: Timeline wynalazki 15.02.15, 20:52
              Ok ale jeszcze parę razy musimy w nią zagrać smile na razie tylko 2 partyjki za nami.
              Ostatnio dużo gramy - syn na nartach uszkodził sobie kolano, więc na razie czas wolny spędzamy bardziej statycznie.
    • aniam123 Re: Wyczerpane nakłady i wznowienia 08.05.16, 18:05
      Dzisiaj postanowiłam wreszcie zamówić Spot it! Alphabet - odpowiednik Dobble z literkami. Okazuje się, że na Amazonach jakieś ogromne kwoty kosztuje. Najtaniej na naszym allegro i tylko u jednego sprzedawcy.
      • agni71 Re: Wyczerpane nakłady i wznowienia 16.05.16, 21:13
        A ja widzę, że Talisman: Magia i Miecz, gra podstawowa tez w wielu miejscach niedostępna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka