Dodaj do ulubionych

Używane gry planszowe?

25.11.15, 12:00
Kupujecie? Ja chciałam pokupować trochę gier, zaczęłam szukać używanych i okazuje się, że w tej cenie co można znaleźć używki na allegro, albo olxie to ja sobie nowe kupię. A jak do tego dojdzie wysyłka, to już w ogóle porażka. Kupujecie używane gry? A jak tak to gdzie?
Obserwuj wątek
      • gosjana Re: Używane gry planszowe? 25.11.15, 16:05
        Są drogie, ale mozna też upolować w dobrych cenach, kilka dni temu np widziałam na allegro używane Quoridor Kid w atrakcyjnej cenie. Ja najpierw szukam promocji na nowe gry, a dopiero później na używane.
    • agus1976 Re: Używane gry planszowe? 25.11.15, 20:59
      Mi udało się kilka razy kupić używane gry na allegro w fajnych cenach, ale fakt trzeba mieć szczęście. Na OLX ceny to jakieś nieporozumienie. Czasami są nawet wyższe niż nowe.
      Jako używane najbardziej opłaca się kupować drogie gry, przy tanich transport mocno zawyża koszty.
    • per-vers Re: Używane gry planszowe? 25.11.15, 22:28
      A ja mam inne spostrzeżenia, bo na olx można kupić używane gry w bardzo dobrych cenach, ale trzeba mieć wielkie szczęście, bo rozchodzą się momentalnie. Ostatnio widziałam Wysokie Napięcie za 30zł, nawet z wysyłką kosztowałoby powiedzmy 40, ale jak napisałam 10 minut od wystawienia, to już gra była sprzedana... Kiedyś widziałam Agricolę za 80 zł, kilka razy Wsiąść do pociągu Europa za 50-60, tak samo Mali Powstańcy razem z dodatkiem Liberator byli za 45zł... I wszystkie w bardzo dobrym stanie, często prawie nieużywane. Ale na wszystkie się spóźniłam tongue_out Za to swojego Geniusza kupiliśmy chyba za 35zł, 7 cudów Świata za 70, a Scrabble za 30 smile
      Tam długo "wiszą" tylko te gry, które mają właśnie zbyt wysoką cenę.
      • sylwina76 Re: Używane gry planszowe? 26.11.15, 12:06
        Tylko raz udało mi się kupić używaną w super cenie. 2 lata temu "upolowałam" na OLX Blokusa za 10 zł, w stanie idealnym. Nie mam szczęścia, ani cierpliwości, widocznie. Na allegro to samo.
        Sama czasem sprzedaję używane gry - za 1/3, 1/4 ceny i zazwyczaj sprzedaję tego samego dnia, co wystawiam. Ale ja wychodzę z założenia, że gdybym nie sprzedała, to oddałabym za darmo, dlatego cieszą mnie nawet drobne kwoty.
        Od długiego czasu poluję na Katamino de lux - używane kosztują 80 - 85 zł + przeyłka, nowa 119 z odbiorem własnym. Wolę w takim razie nową smile
      • mruu1 Re: Używane gry planszowe? 27.11.15, 23:56
        <A ja mam inne spostrzeżenia, bo na olx można kupić używane gry w bardzo dobrych cenach, ale trzeba mieć wielkie szczęście, bo rozchodzą się momentalnie>
        Zgadza się. Nie tak dawno było nowe Carassonne za 27 ? czy 30zł. Podobno zdublowany prezent. Oferta była świeżo wystawiona, ale okazało się, że już po ptakach. Na olx kupiłam Małego księcia za 10 zł + koszt wysyłki (tylko na instukcji było widać, że używana) i nowy, tyle że bez folii, Splendor w dobrej cenie z odbiorem osobistym. Warto szukać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka